Технологии


Пишаємося, що робимо внесок у розвиток молочної галузі

Інноваційні рішення PET Technologies для виробників молочної продукції.
Подробнее

Власноруч протестуйте нові пристрої для контролю тари (відео)

Компанія ХЛР (ТОВ «Хімлаборреактив») – лідер із постачання лабораторного обладнання України. Це, зокрема, прецизійні прилади для перевірки якості різноманітної упаковки: скляних, бляшаних, ПЕТ-пляшок тощо.
Подробнее

Вимірюємо товщину упаковки з різних матеріалів

Товщина матеріалу упаковки може безпосередньо впливати на багато інших її параметрів: міцність, жорсткість, стійкість до проколів, прозорість, збереження вмісту пакування тощо.
Подробнее

Контроль упаковки, яка контактує з харчовими продуктами

Хімічний склад пакувальних матеріалів для харчової продукції вже довгий час є надзвичайно актуальною темою. Дослідження безпечності й екологічності хімічних речовин в упаковці та споживчих товарах спричиняють внесення змін до законодавчих норм, розроблення і впровадження нових законів, яких пакувальна галузь має неухильно дотримуватися. Одним із найбільш обговорюваних питань упродовж кількох років є використання фталатів.
Подробнее

Черкаський пивзавод обирає обладнання PET Technologies

Черкаський пивзавод компанія ФОП Гладкий А.Г., виробник пива та безалкогольних напоїв, оновив парк обладнання для видуву ПЕТ-пляшок – придбав агрегат пневмоформувальний виробництва PET Technologies. Обладнання інтегровано в комплексну лінію розливу напоїв
Подробнее

Ергономічні пакувальні рішення від ТОВ «ІТК «Автоматик груп»

Щомісяця на світовому ринку харчової продукції з’являється дедалі більше нових гравців. Зокрема в українському споживчому просторі помітно виокремився запит на якісний не лише з екологічного й органолептичного боків продукт, а й з погляду його ергономічності, що здебільшого досягається завдяки пакуванню. Яка ж вона, сучасна ергономічна упаковка, та як утілити цей показник у своїй продукції?
Подробнее

Найкращі 10 приладів для контролю якості скляних і пластикових пляшок

Скло й пластик – найпопулярніші матеріали, з яких виробляються пляшки для напоїв і харчових продуктів. Яскрава тара для соків, лимонадів, алкогольних напоїв, молока та йогуртів має привертати увагу, зберігати продукт, бути витривалою і безпечною для споживачів. Отже виробники продуктів і тари мають ретельно контролювати якість скляних та пластикових пляшок.
Подробнее

Моніторинг атмосферного повітря на підприємстві відповідно до законодавства

Стан повітря – одне з найактуальніших питань сучасного світу, що регулюється в Україні Законом «Про охорону атмосферного повітря». Цей закон зобов’язує виробництва моніторити стан повітря і вносити корективи у свою діяльність, аби берегти довкілля.
Подробнее

Проект «Сучасна модель системи енергозабезпечення хлібопекарського підприємства». Підсумки

23 березня 2023 року відбулась третя конференція циклу «Бізнес-трансформації на агроринку», яка організована Hard Skills Consulting.Звіт про конференцію можна розглянути на сайті за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=03J2fa9_A78. В модулі «Енергетична незалежність агрокомпаній» СЕО та акціонер компанії HD-Group Борис Шестопалов повідомив про досягнення в забезпеченні підприємств HD-Grouр основним і резервним паливом, впровадження СЕС і газових генераторів для автономного виробництва електроенергії підприємствами борошняного та хлібопекарського напрямків. В доповіді Бориса Шестопалова хлібопекарську галузь повинні зацікавити умови і висновки щодо використання для власного хлібного бізнесу біометану і скрапленого вуглеводного палива LPG та практичне впровадження СЕС, які були також освітлені і на панельній дискусії РІО Марко Пак «Сучасна модель системи енергозабезпечення хлібопекарського підприємства» .
Подробнее

«Енергопостачання в сучасних умовах»: підсумки зустрічей, організованих РІА «Марко Пак»

Нагадаємо, що 22 грудня 2022 р. в Києві відбулася зустріч виробників продуктів харчування, аграрних компаній та ритейлу із розробниками технічних рішень для постачання і споживання теплової та електричної енергії в сучасних умовах, яку організувала компанія «Марко Пак».
Подробнее

Якість тари для напоїв: аналіз матеріалів та готової упаковки, виробничий і лабораторний контроль

Упаковка напоїв має багато призначень та функцій. Це і реклама, і маркетинг, і надання продукту привабливості на ринку. Проте основне призначення пакування – це транспортування й збереження всіх властивостей продукції. Тож як виробнику впевнитись у якості пакування від приймання сировини до потрапляння напою до споживача?
Подробнее

Обладнання з героїчним духом

Колись Фрідріх Ніцше сказав: «Те, що нас не вбиває, робить нас сильнішими». Висловлювання великих людей кожен розуміє й інтерпретує по-своєму, але наразі тлумачення для нашої країни в цілому й українського бізнесу зокрема може бути лише одне. Війна багато в нас забрала, випробування та виклики, з якими зіткнулися вітчизняні підприємства, – надзвичайні. Проте героїзм і згуртованість нашого народу вражають і надихають увесь світ. Україні випав унікальний шанс, аби реалізуватися як країна, якою вона хоче бути
Подробнее

Раціональна система теплопостачання для хлібозаводу з тунельними печами

Приблизно з 2000-х рр. у пропозиціях постачання печей для хлібопекарської галузі України від фірми J4 S.R.O (Чехія) почала з’являтися інформація щодо підвищення енергоефективності печей РРР за рахунок утилізації тепла вихідних газів із печей. Суть інформації полягала в тому, що впровадження в конструкції печей РРР власних парогенераторів і теплообмінників-утилізаторів Venтos передбачає зменшення до 15% витрат природного газу на випічку хлібобулочних виробів.
Подробнее

Розробка та виготовлення обладнання для кондитерських підприємств

Розробка, виготовлення, постачання, налагодження та сервісне обслуговування обладнання для кондитерської промисловості.
Подробнее

Видувні форми від PET Technologies

Компанія PET Technologies представляє сучасні енергозберігаючі рішення в процесі видувного формування. Менше тиску – більше економії!
Подробнее