Технології


Сучасне паковання для м’ясної промисловості

Вибагливі характеристики м’ясних продуктів змушують переробників використовувати паковання, яке відповідає найвищим стандартам якості. Тому упаковка має не тільки гарантувати безпечність запакованого виробу, але й бути екологічно нейтральною та узгоджуватися з принципами циркулярної економіки. Інноваційне пластикове паковання виробництва компанії KGL відповідає всім цим викликам
Детальніше

Найновітніші пакувальні технології: ущільнюючі машини від Hualian Machinery Group

Ключ до ефективного пакування лежить у використанні передових технологій. Горизонтальний стрічковий зварювач FRP-810I відповідає сучасним вимогам високих стандартів якості та надійності упаковки і одночасно визначає нові стандарти у своєму класі. Він вирізняється своєю здатністю забезпечувати герметичність і свіжість продуктів завдяки використанню інноваційного методу запаювання та має вбудований датувальний пристрій із функцією струменевого друку.
Детальніше

Безмасляні компресори Dalgakiran для виробництва ПЕТ-тари

Чисте безмасляне стиснене повітря широко використовується не тільки у виробничих процесах харчової галузі, а й при виготовленні упаковки, безпосередньому пакуванні й етикетуванні.
Детальніше

Sojet – надійне маркування Вашого продукту без обслуговування та переплат

Сьогодні промислове виробництво вимагає комплексного підходу до маркування продукції, що буде не лише виконувати поставленні завдання, а й безвідмовно працюватиме з незмінними параметрами впродовж заданого часу та за певних умов. Саме з урахуванням потреб виробників, а також зважаючи на тенденції та вимоги до маркування, компанія Sojet створила ідеальне рішення для датування паковання у харчовій промисловості.
Детальніше

Пишаємося, що робимо внесок у розвиток молочної галузі

Інноваційні рішення PET Technologies для виробників молочної продукції.
Детальніше

Власноруч протестуйте нові пристрої для контролю тари (відео)

Компанія ХЛР (ТОВ «Хімлаборреактив») – лідер із постачання лабораторного обладнання України. Це, зокрема, прецизійні прилади для перевірки якості різноманітної упаковки: скляних, бляшаних, ПЕТ-пляшок тощо.
Детальніше

Вимірюємо товщину упаковки з різних матеріалів

Товщина матеріалу упаковки може безпосередньо впливати на багато інших її параметрів: міцність, жорсткість, стійкість до проколів, прозорість, збереження вмісту пакування тощо.
Детальніше

Контроль упаковки, яка контактує з харчовими продуктами

Хімічний склад пакувальних матеріалів для харчової продукції вже довгий час є надзвичайно актуальною темою. Дослідження безпечності й екологічності хімічних речовин в упаковці та споживчих товарах спричиняють внесення змін до законодавчих норм, розроблення і впровадження нових законів, яких пакувальна галузь має неухильно дотримуватися. Одним із найбільш обговорюваних питань упродовж кількох років є використання фталатів.
Детальніше

Черкаський пивзавод обирає обладнання PET Technologies

Черкаський пивзавод компанія ФОП Гладкий А.Г., виробник пива та безалкогольних напоїв, оновив парк обладнання для видуву ПЕТ-пляшок – придбав агрегат пневмоформувальний виробництва PET Technologies. Обладнання інтегровано в комплексну лінію розливу напоїв
Детальніше

Ергономічні пакувальні рішення від ТОВ «ІТК «Автоматик груп»

Щомісяця на світовому ринку харчової продукції з’являється дедалі більше нових гравців. Зокрема в українському споживчому просторі помітно виокремився запит на якісний не лише з екологічного й органолептичного боків продукт, а й з погляду його ергономічності, що здебільшого досягається завдяки пакуванню. Яка ж вона, сучасна ергономічна упаковка, та як утілити цей показник у своїй продукції?
Детальніше

Найкращі 10 приладів для контролю якості скляних і пластикових пляшок

Скло й пластик – найпопулярніші матеріали, з яких виробляються пляшки для напоїв і харчових продуктів. Яскрава тара для соків, лимонадів, алкогольних напоїв, молока та йогуртів має привертати увагу, зберігати продукт, бути витривалою і безпечною для споживачів. Отже виробники продуктів і тари мають ретельно контролювати якість скляних та пластикових пляшок.
Детальніше

Моніторинг атмосферного повітря на підприємстві відповідно до законодавства

Стан повітря – одне з найактуальніших питань сучасного світу, що регулюється в Україні Законом «Про охорону атмосферного повітря». Цей закон зобов’язує виробництва моніторити стан повітря і вносити корективи у свою діяльність, аби берегти довкілля.
Детальніше

Проект «Сучасна модель системи енергозабезпечення хлібопекарського підприємства». Підсумки

23 березня 2023 року відбулась третя конференція циклу «Бізнес-трансформації на агроринку», яка організована Hard Skills Consulting.Звіт про конференцію можна розглянути на сайті за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=03J2fa9_A78. В модулі «Енергетична незалежність агрокомпаній» СЕО та акціонер компанії HD-Group Борис Шестопалов повідомив про досягнення в забезпеченні підприємств HD-Grouр основним і резервним паливом, впровадження СЕС і газових генераторів для автономного виробництва електроенергії підприємствами борошняного та хлібопекарського напрямків. В доповіді Бориса Шестопалова хлібопекарську галузь повинні зацікавити умови і висновки щодо використання для власного хлібного бізнесу біометану і скрапленого вуглеводного палива LPG та практичне впровадження СЕС, які були також освітлені і на панельній дискусії РІО Марко Пак «Сучасна модель системи енергозабезпечення хлібопекарського підприємства» .
Детальніше

«Енергопостачання в сучасних умовах»: підсумки зустрічей, організованих РІА «Марко Пак»

Нагадаємо, що 22 грудня 2022 р. в Києві відбулася зустріч виробників продуктів харчування, аграрних компаній та ритейлу із розробниками технічних рішень для постачання і споживання теплової та електричної енергії в сучасних умовах, яку організувала компанія «Марко Пак».
Детальніше

Якість тари для напоїв: аналіз матеріалів та готової упаковки, виробничий і лабораторний контроль

Упаковка напоїв має багато призначень та функцій. Це і реклама, і маркетинг, і надання продукту привабливості на ринку. Проте основне призначення пакування – це транспортування й збереження всіх властивостей продукції. Тож як виробнику впевнитись у якості пакування від приймання сировини до потрапляння напою до споживача?
Детальніше