Каталог


Rozfood

Адрес

вул. Тростянецька, 6-Г, м. Київ, 02091
+38 097 889-80-10
+38 068 864-09-29
info@rozfood.net
rozfood.net

Про компанію

Компанія «РОЗФУД» займається виробництвом та імпортом обладнання для підприємств харчової промисловості, з акцентом на м’ясообробний сегмент галузі.
Якість обладнання забезпечує стабільну роботу виробництва та гарантує високі стандарти якості продукції, що випускається. Наше обладнання відповідає міжнародним стандартам якості!
Багаторічний досвід та професіоналізм наших фахівців гарантовано допоможе знайти вирішення Ваших виробничих завдань. Своя конструкторська та виробнича база дозволяє випускати нестандартні вироби на замовлення клієнта, а також виконувати гарантійне або сервісне обслуговування обладнання в найкоротший термін.

Ми пропонуємо наступні види обладнання та послуг:

 • лінії по забою та переробці свиней, ВРХ, МРС, птиці, риби
 • системи підвісних шляхів для боєнь та холодильних камер
 • лінії обвалки та жиловки м’яса
 • лінії з обробки кишкової сировини та субпродуктів
 • горизонтальні автоклави
 • обладнання для виробництва ковбас, напівфабрикатів, консервів
 • обладнання для гігієни та санітарії
 • проектування нових та модернізація існуючих підприємств
 • запчастини та витратні матеріали
 • гравітаційні склади
 • двері в холодильну/морозильну камеру, маятникові промислові

Колектив компанії «РОЗФУД» орієнтується, насамперед, на якісне та своєчасне вирішення завдань клієнтів. Співпрацювати з нами вигідно та приємно!


Галерея

gallery
Промислові горизонтальні автоклави є основним видом обладнання для промислової стерилізації, варіння чи пастеризації продуктів харчування. Варто зазначити, що горизонтальний тип автоклава має ряд переваг перед вертикальним і по суті тільки він може забезпечити легко масштабований, у поєднанні з іншим супутнім обладнанням, промисловий обсяг випуску продукції — це м'ясні тушонки, паштети, консерви, пайки в реторт пакетах, каші з м'ясом, консервовані або варені овочі та фрукти, готові обіди у пластикових лотках, вологі корми для тварин, згущене молоко та інші. Компанія «Розфуд» є єдиним виробником горизонтальних автоклавів в Україні.
gallery
Вакуумні масажери. Використовуються для промислового маринування м'ясних продуктів. Завдяки вакуумному середовищу відбувається розрив міжклітинних зв'язків продукту, що дозволяє значно прискорити процес обробки продукту.
gallery
Мішалки фаршу. Фаршемішалка шнекова або лопаткова призначена для ретельного перемішування різних продуктів до однорідної консистенції з додаванням різних спецій, приправ, розсолів, смакових добавок та інших інгредієнтів. Шнекові або лопаткові мішалки використовуються для вимішування щільних та в'язких сумішей: м'ясного, рибного фаршу, овочевих сумішей, сиру, каш та інших продуктів на підприємствах харчової промисловості.
gallery
Лінії забою свиней та ВРХ. Компанія «Розфуд» проектує та виробляє промислові лінії забою свиней та ВРХ. Ми є лідерами України, маючи за плечима десятки успішно реалізованих проектів різної продуктивності. Починаючи від системи трубчастих підвісних шляхів, бокси оглушення, машини ошпарювання зі шпарчаном, ліфтові шкірозйоми — ми виробляємо повний спектр необхідного обладнання та є офіційними дилерами виробників ручного інструменту для м'ясопереробки.