Анонсы


26-27 вересня у Києві пройде всеукраїнський професійний дегустаційний конкурс Favorite Food&Drinks

Всеукраїнський професійний дегустаційний конкурс Favorite Food&Drinks відбудеться 26 і 27 вересня і охопить 27 номінацій. Незалежна експертна дегустаційна комісія виявить лідерів українського фуд ритейлу. Урочиста церемонія нагородження найкращих фуд виробників України пройде 16 жовтня у місті Київ в рамках Закритої зустрічі лідерів фуд ринку
Подробнее

У Києві пройде бізнес-зустріч «Кондитерський бізнес 2023»

7 вересня в Києві відбудеться щорічний захід «Кондитерський бізнес», який за багато років став традиційним місцем зустрічі виробників кондитерської продукції, спеціалістів ритейлу, постачальників технологій та пакування. Цільова аудиторія: керівники кондитерських компаній, директори з розвитку, начальники відділів закупівель, директори з маркетингу, директори з якості, фахівці ритейлу, технічні директори та начальники виробництв, головні технологи, постачальники технологій, обладнання та пакування
Подробнее

Веб-інтенсив: Обов’язкові зміни до програми-передумови НАССР «Зберігання та утилізація відходів» за новим ЗУ «Про управління відходами»

Під патронатом професійного журналу «Управління якістю» відбудеться практичний веб-інтенсив: Обов’язкові зміни до програми-передумови НАССР «Зберігання та утилізація відходів» за новим ЗУ «Про управління відходами»
Подробнее

У Києві пройде бізнес-зустріч Packaging Innovations 2023

31 травня в Києві відбудеться щорічна бізнес-зустріч Packaging Innovations, під час якої будуть розглянуті тенденції ринку пакування, вимоги до упаковки в умовах війни, сучасні підходи до збирання та переробки відходів упаковки і тренди дизайну упаковки. Також відбудеться дискусія щодо того, як зміниться вітчизняний пакувальний ринок у зв’язку зі вступом України до ЄС. Цільова аудиторія: керівники великих FMCG-компаній, директори з розвитку, начальники відділів закупівель, директори з маркетингу, фахівці ритейлу, виробники та постачальники полімерних матеріалів, спеціалісти з проблем утилізації відходів пакування.
Подробнее

У Києві пройде бізнес-зустріч «Хлібопекарський бізнес 2023»

16 березня в Києві відбудеться щорічна бізнес-зустріч «Хлібопекарський бізнес» для виробників хлібобулочної продукції, спеціалістів ритейлу та постачальників технологій і пакування. Безпечне і просторе приміщення нашого партнера, бізнес-центру IQ, дозволить, дотримуючись вимог виконавчої влади до проведення масових заходів, ознайомитися з інноваційними рішеннями у сфері виробництва та пакування хлібобулочної продукції, а також обговорити можливі шляхи вирішення деяких завдань, продиктованих новими політичними, економічними і соціальними реаліями.
Подробнее

Перший круглий стіл щодо ВІДНОВЛЕННЯ ЛАНЦЮГІВ ПОСТАЧАННЯ ГАЛУЗІ ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ відбудеться 20 травня 2022 р.

Вже за три дні відбудеться перший вебінар із серії онлайн круглих столів для представників логістики щодо обговорення питань відновлення ланцюгів постачання галузі харчової промисловості в умовах воєнного та післявоєнного стану в Україні.
Подробнее

Серія круглих столів для спеціалістів логістики щодо ВІДНОВЛЕННЯ ЛАНЦЮГІВ ПОСТАЧАННЯ ГАЛУЗІ ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ В УМОВАХ ВОЄННОГО ТА ПІСЛЯВОЄННОГО СТАНУ В УКРАЇНІ

За підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) у травні-червні в режимі онлайн відбудуться п’ять круглих столів для представників логістики щодо обговорення питань відновлення ланцюгів постачання галузі харчової промисловості в умовах воєнного та післявоєнного стану в Україні.
Подробнее

Всеукраїнський освітній форум крафтових виробників вина

18 березня 2022 р. у Києві, з ініціативи корпорації «Укрвинпром» та Держпродспоживслужби України, спільно з проектом «Винний Гід України», НЦ «Український інститут вина», Асоціацією сомельє України, Асоціацією крафтових виноробів України, Національним університетом харчових технологій, компаніями SHABO, Unilex, BASF, «Марко Пак», Патентно-правовою фірмою «Пахаренко і партнери», за підтримки Міністерства освіти і науки, Мінагрополітики, Мінекономіки, Державної податкової служби України, відбудеться сертифікований Всеукраїнський освітній форум крафтових виробників вина.
Подробнее

У Києві пройде конференція «Хлібопекарський бізнес 2022»

24 лютого в Києві відбудеться щорічна конференція «Хлібопекарський бізнес», під час якої будуть розглядатися світові тенденції, а також сучасні технології виробництва і упаковки хлібобулочних і борошняних кондитерських виробів. Цільова аудиторія: керівники хлібопекарських і кондитерських підприємств, директори з якості, начальники департаментів постачання, головні інженери, начальники виробництв, а також керівники борошномельних підприємств, технологи і начальники лабораторій
Подробнее

ХХVI ВСЕУКРАИНСКИЙ ДЕНЬ ЛОГИСТА

26 ноября 2021 г. в г.Киев состоится Главное ежегодное событие логистической отрасли Украины – ХХVI ВСЕУКРАИНСКИЙ ДЕНЬ ЛОГИСТА: Success stories в логистике 2021» (также ОНЛАЙН участие).
Подробнее

ХХVI ВСЕУКРАИНСКИЙ ДЕНЬ ЛОГИСТА: Success stories в логистике 2021

26 ноября в Киеве состоится Главное ежегодное событие логистической отрасли Украины – ХХVI ВСЕУКРАИНСКИЙ ДЕНЬ ЛОГИСТА: Success stories в логистике 2021».
Подробнее

Международная конференция DistributionMaster-2021: «Новая реальность – вызовы и решения»

Уже в эту пятницу 29 октября в Киеве состоится самое ожидаемое бизнес мероприятие осени – Ежегодная Международная конференция DistributionMaster-2021: «Новая реальность – вызовы и решения»
Подробнее

29-а Міжнародна виставка обладнання і технологій для харчової та переробної промисловості INPRODMASH 21-а Міжнародна виставка індустрії упаковки UPAKOVKA

З 14 по 16 вересня 2021 року в Києві відбудуться професійні виставки для харчової промисловості України: INPRODMASH – Міжнародна виставка обладнання і технологій для харчової та переробної промисловості; UPAKOVKA – Міжнародна виставка індустрії упаковки. Також у рамках виставок будуть представлені спеціалізовані експозиції: кондитерської промисловості SWEETS UKRAINE та хлібопекарської промисловості BAKERY UKRAINE.
Подробнее

Добро пожаловать на Главную встречу ритейлеров и поставщиков Года!

8 сентября 2021 года в Киеве состоится международная конференция PrivateLabel-2021: «Новые векторы в развитии СТМ – украинский и зарубежный опыт». Аудитория участников Бизнес События: более 400 владельцев, ТОП-менеджеров розничных сетей, поставщиков и производителей Украины, Европы и ближнего. Представители ведущих ритейлеров Европы и Украины поделятся с участниками Конференции практическими кейсами и проведут мастер-классы по развитию проектов Рrivate Label.
Подробнее

XI Масштабная конференция В2В MASTER-2021 Битва Лучших Тренеров.

«B2BMASTER-2021» – уникальное бизнес-мероприятие, на котором лучшие тренеры помогут повысить профессионализм в менеджменте, продажах и маркетинге, а также все составляющие лидерства на B2B рынке. Участники смогут получить новые векторы для развития компетенций, получить реальные рекомендации для отдела продаж и информацию о методах управления и построения эффективной команды
Подробнее