Новости

Добавьте вашу новость

«АБК Дніпро» обирає надійність – видувне обладнання PET Technologies

«Якщо є магія на цій планеті, вона міститься у воді» (Лорен Ейселі). Саме так можна сказати про мінеральну лікувально-столову воду, яка виробляється на потужностях «АБК Дніпро». Видобуток цієї корисної води був заснований ще в 60-ті роки 20 століття зі свердловини глибиною 120 метрів з 60-х років ХХ ст.
Подробнее

Головні тенденції упаковки для е-комерції у 2023 році – і далі

На які нові тенденції в упаковці електронної комерції ми повинні звернути більше уваги? І яку роль відіграватиме сталість? Відповіді на ці та інші запитання ми отримали в нещодавній розмові з Недімом Нісічем, директором електронної комерції Mondi.
Подробнее

В Україні хочуть штрафувати за використання назв «шампанське» та «коньяк»

В Україні запропонували штрафувати за незаконне використання зареєстрованих брендів з грудня 2024 року. Так, планується ввести адміністративну відповідальність за порушення законодавства у сфері географічних зазначень спиртних напоїв.
Подробнее

У Києві пройшла бізнес-зустріч «Молочна індустрія 2023»

12 жовтня в Києві відбулася щорічна бізнес-зустріч «Молочна індустрія», яка за багато років стала традиційним місцем зустрічі виробників молочної продукції, спеціалістів ритейлу, дистриб’юторів, постачальників технологій та пакування.
Подробнее

Dow запускає два нові стійкі сорти SURLYN™ для парфумерної та косметичної упаковки

Компанія Dow оголосила про запуск SURLYN™ REN і SURLYN™ CIR, двох нових стійких марок іономерів, які є піонерами у використанні відновлюваної та циклічної сировини.
Подробнее

У Києві пройшла бізнес-зустріч «Кондитерський бізнес 2023»

7 вересня в Києві відбулася щорічний захід «Кондитерський бізнес», який за багато років став традиційним місцем зустрічі виробників кондитерської продукції, спеціалістів ритейлу, постачальників технологій та пакування. Цільова аудиторія: керівники кондитерських компаній, директори з розвитку, начальники відділів закупівель, директори з маркетингу, директори з якості, фахівці ритейлу, технічні директори та начальники виробництв, головні технологи, постачальники технологій, обладнання та пакування
Подробнее

У Києві пройде бізнес-зустріч «Кондитерський бізнес 2023»

7 вересня в Києві відбудеться щорічний захід «Кондитерський бізнес», який за багато років став традиційним місцем зустрічі виробників кондитерської продукції, спеціалістів ритейлу, постачальників технологій та пакування. Цільова аудиторія: керівники кондитерських компаній, директори з розвитку, начальники відділів закупівель, директори з маркетингу, директори з якості, фахівці ритейлу, технічні директори та начальники виробництв, головні технологи, постачальники технологій, обладнання та пакування
Подробнее

Запрошуємо долучитися до FoReCH 2023!

28-30 листопада в Міжнародному виставковому центрі в Києві відбудеться Міжнародний експофорум ресторанно-готельного бізнесу та клінінгу FoReCH – головна професійна подія сектору HoReCa в Україні.
Подробнее

Візьміть участь у головній події українського фуд-ринку – WorldFood Ukraine 2023!

WorldFood Ukraine – це найбільша ділова платформа, що об’єднує виробників та імпортерів продуктів харчування з дистриб’юторами, ритейлерами та представниками гастробізнесу. Участь у виставці – унікальна можливість представити найкращі продукти та новинки, та отримати зворотний зв’язок від клієнтів «тут і зараз», а також на ділі продемонструвати стійкість і стабільність вашої компанії.
Подробнее

SABIT розпочинає набір анкет на програму «Переробка та пакування харчових продуктів та напоїв» 2023

Спеціальна програма бізнес-стажувань (SABIT – Special American Business Internship Program) розпочинає набір анкет на програму «Переробка та пакування харчових продуктів та напоїв» 2023.
Подробнее

У Києві пройшла конференція Packaging Innovations 2023

31 травня в Києві вже в дев’яте проходила конференція Packaging Innovations, під час якої розглядалися тенденції ринку пакування, вимоги до упаковки в умовах війни, сучасні підходи до збирання та переробки відходів упаковки і тренди дизайну упаковки. Також відбулася дискусія щодо того, як зміниться вітчизняний пакувальний ринок у зв’язку зі вступом України до ЄС.
Подробнее

Технологія RecycleReady від Dow отримала дозвіл RecyClass на придатність до переробки

Після незалежного наукового тестування Dow RecycleReady Technology стала першим засобом сумісності, який отримав схвалення на придатність до переробки. Ця технологія упаковки була визнана повністю сумісною з європейським потоком переробки гнучкого поліетилену (PE).
Подробнее

Archroma оголошує про зміну генерального директора

Archroma, світовий лідер у сфері екологічних спеціальних хімікатів і рішень для текстильної, пакувальної та паперової промисловості, фарб і покриттів, оголосила про свій план переходу на посаду головного виконавчого директора (CEO). Гайке ван де Керкхоф, генеральний директор Archroma з січня 2020 року, покине свою посаду 30 квітня 2023 року, щоб зосередитися на інших кар’єрних можливостях. Марк Гарретт, досвідчений керівник галузі, візьме на себе роль тимчасового генерального директора. Рада директорів Archroma ініціювала комплексний процес пошуку для призначення постійного генерального директора та залучила провідну фірму з пошуку керівників для оцінки як внутрішніх, так і зовнішніх кандидатів.
Подробнее

На ККПК почали випускати картон для виготовлення паперового посуду

Нещодавно картонне виробництво Київського КПК запровадило новий для підприємства вид продукції – картон-основу для виготовлення паперового посуду, що відповідає запитам сучасного ринку. Нова марка виготовляється за спеціальною технологією, яка забезпечує більшу стійкість до вологи. Важливо і те, що такий посуд може бути повторно перероблений.
Подробнее

Преміальна біла лицьова частина для чутливих до тиску етикеток

Поєднання найкращого з обох світів: компанія Innovia Films нещодавно застосувала свою технологію поверхні в матеріалознавстві, розробивши унікальну плівку Rayoface™ AQBSA з кавітаційним покриттям БОПП із кавітаційним покриттям. Розроблена для нанесення етикеток, чутливих до тиску (PSL), плівка має товщину 58 мікрон, має верхнє покриття для друку та поверхню з адгезивним покриттям на зворотному боці.
Подробнее