Новини

Додайте вашу новину

У Києві відбулася конференція «М’ясний бізнес & Соуси та приправи»

11 квітня в Києві за ініціативи Marko Pack Agency відбулася конференція «М’ясний бізнес 2024» для виробників м’яса, м’ясної продукції, соусів і приправ, спеціалістів ритейлу та постачальників технологій і пакування.
Детальніше

Переможців дегустаційного конкурсу Favorite Food & Drinks 2024 оголосять у квітні

15 квітня у Києві в рамках Закритої зустрічі лідерів фуд-ринку відбудеться церемонія нагородження дегустаційного конкурсу Favorite Food & Drinks 2024
Детальніше

Запрошуємо долучитися до IFFIP 2024!

17-19 квітня відбудеться Міжнародний форум харчової промисловості та упаковки IFFIP – центральне місце зустрічі гравців ринку харчової та пакувальної галузей.
Детальніше

11 квітня в Києві пройде конференція «М’ясний бізнес 2024»

За ініціативи компанії Marko Pack 11 квітня в Києві відбудеться конференція «М’ясний бізнес 2024». Цільовою аудиторією заходу є керівники м’ясопереробних підприємств, директори з якості, технологи, начальники відділів закупівель, головні інженери, представники ритейлу, дистриб’ютори, постачальники м’ясної сировини, інгредієнтів, обладнання та пакування. Офіційний партнер конференції – Асоціація «М’ясної Галузі».
Детальніше

Paboco починає повномасштабне виробництво пляшок на основі волокна

Paboco, The Paper Bottle Company, запустила повномасштабне виробництво паперових пляшок на своєму виробничому майданчику в Сленгерупі, Данія, прагнучи виробити понад 20 мільйонів пляшок на основі волокна до кінця 2025 року.
Детальніше

«Хлібопекарський бізнес 2024» – місце для пошуку нових можливостей

8 лютого в Києві відбулася щорічна бізнес-зустріч «Хлібопекарський бізнес» для виробників хлібобулочної та кондитерської продукції, спеціалістів ритейлу та постачальників технологій і пакування.
Детальніше

Filtrona Tapes забезпечує голографічні функції завдяки новій лінії відривних стрічок

Filtrona Tapes випустила Supastrip Prism, нову серію голографічних відривних стрічок для підвищення безпеки упаковки та привернення уваги на полицях.
Детальніше

У Києві пройде бізнес-зустріч «Хлібопекарський бізнес. Бакалія 2024»

8 лютого в Києві відбудеться щорічна бізнес-зустріч «Хлібопекарський бізнес. Бакалія». Цільова аудиторія заходу: керівники хлібопекарських, кондитерських, борошномельних і бакалійних підприємств, директори з якості, технологи, начальники департаментів постачання, головні інженери, начальники виробництв, лабораторій, а також фахівці ритейлу, постачальники технологій, обладнання та пакування.
Детальніше

У Києві пройшла бізнес-зустріч «Напої України»

30 листопада в Києві відбулася щорічна бізнес-зустріч «Напої України», яка за багато років стала традиційним місцем зустрічі виробників напоїв, спеціалістів ритейлу, дистриб’юторів, постачальників технологій та пакування.
Детальніше

«АБК Дніпро» обирає надійність – видувне обладнання PET Technologies

«Якщо є магія на цій планеті, вона міститься у воді» (Лорен Ейселі). Саме так можна сказати про мінеральну лікувально-столову воду, яка виробляється на потужностях «АБК Дніпро». Видобуток цієї корисної води був заснований ще в 60-ті роки 20 століття зі свердловини глибиною 120 метрів з 60-х років ХХ ст.
Детальніше

Головні тенденції упаковки для е-комерції у 2023 році – і далі

На які нові тенденції в упаковці електронної комерції ми повинні звернути більше уваги? І яку роль відіграватиме сталість? Відповіді на ці та інші запитання ми отримали в нещодавній розмові з Недімом Нісічем, директором електронної комерції Mondi.
Детальніше

В Україні хочуть штрафувати за використання назв «шампанське» та «коньяк»

В Україні запропонували штрафувати за незаконне використання зареєстрованих брендів з грудня 2024 року. Так, планується ввести адміністративну відповідальність за порушення законодавства у сфері географічних зазначень спиртних напоїв.
Детальніше

У Києві пройшла бізнес-зустріч «Молочна індустрія 2023»

12 жовтня в Києві відбулася щорічна бізнес-зустріч «Молочна індустрія», яка за багато років стала традиційним місцем зустрічі виробників молочної продукції, спеціалістів ритейлу, дистриб’юторів, постачальників технологій та пакування.
Детальніше

Dow запускає два нові стійкі сорти SURLYN™ для парфумерної та косметичної упаковки

Компанія Dow оголосила про запуск SURLYN™ REN і SURLYN™ CIR, двох нових стійких марок іономерів, які є піонерами у використанні відновлюваної та циклічної сировини.
Детальніше

У Києві пройшла бізнес-зустріч «Кондитерський бізнес 2023»

7 вересня в Києві відбулася щорічний захід «Кондитерський бізнес», який за багато років став традиційним місцем зустрічі виробників кондитерської продукції, спеціалістів ритейлу, постачальників технологій та пакування. Цільова аудиторія: керівники кондитерських компаній, директори з розвитку, начальники відділів закупівель, директори з маркетингу, директори з якості, фахівці ритейлу, технічні директори та начальники виробництв, головні технологи, постачальники технологій, обладнання та пакування
Детальніше