Звіти


У Києві відбулася конференція «М’ясний бізнес & Соуси та приправи»


11 квітня в Києві за ініціативи Marko Pack Agency відбулася конференція «М’ясний бізнес & Соуси та приправи» для виробників м’яса, м’ясної продукції, соусів і приправ, спеціалістів ритейлу та постачальників технологій і пакування.
Детальніше

«Хлібопекарський бізнес 2024» – місце для пошуку нових можливостей


8 лютого в Києві відбулася щорічна бізнес-зустріч «Хлібопекарський бізнес» для виробників хлібобулочної та кондитерської продукції, спеціалістів ритейлу та постачальників технологій і пакування.
Детальніше

У Києві пройшла бізнес-зустріч «Напої України»


30 листопада в Києві відбулася щорічна бізнес-зустріч «Напої України», яка за багато років стала традиційним місцем зустрічі виробників напоїв, спеціалістів ритейлу, дистриб’юторів, постачальників технологій та пакування.
Детальніше

У Києві пройшла бізнес-зустріч «Молочна індустрія 2023»


12 жовтня в Києві відбулася щорічна бізнес-зустріч «Молочна індустрія», яка за багато років стала традиційним місцем зустрічі виробників молочної продукції, спеціалістів ритейлу, дистриб’юторів, постачальників технологій та пакування.
Детальніше

У Києві пройшла бізнес-зустріч «Кондитерський бізнес 2023»


7 вересня в Києві відбулася щорічний захід «Кондитерський бізнес», який за багато років став традиційним місцем зустрічі виробників кондитерської продукції, спеціалістів ритейлу, постачальників технологій та пакування. Цільова аудиторія: керівники кондитерських компаній, директори з розвитку, начальники відділів закупівель, директори з маркетингу, директори з якості, фахівці ритейлу, технічні директори та начальники виробництв, головні технологи, постачальники технологій, обладнання та пакування
Детальніше

У Києві пройшла конференція Packaging Innovations 2023


31 травня в Києві вже в дев’яте проходила конференція Packaging Innovations, під час якої розглядалися тенденції ринку пакування, вимоги до упаковки в умовах війни, сучасні підходи до збирання та переробки відходів упаковки і тренди дизайну упаковки. Також відбулася дискусія щодо того, як зміниться вітчизняний пакувальний ринок у зв’язку зі вступом України до ЄС.
Детальніше

В Києві пройшла бізнес-зустріч «Хлібопекарський бізнес 2023»


16 березня в Києві відбулася щорічна бізнес-зустріч «Хлібопекарський бізнес» для виробників хлібобулочної продукції, спеціалістів ритейлу та постачальників технологій і пакування
Детальніше

У Києві відбулася бізнес-зустріч «Напої України 2023»


9 лютого в Києві проходила щорічна бізнес-зустріч «Напої України» для виробників напоїв, спеціалістів ритейлу та постачальників технологій і пакування. Під час заходу розглядалися тенденції світового та вітчизняного ринків напоїв (БАН, пива, соків), досвід успішного створення брендів, а також сучасні технології виробництва, розливу та пакування напоїв.
Детальніше

У Києві відбулась зустріч спеціалістів «Енергопостачання в сучасних умовах»


22 грудня, у Києві в Конференц-холі UBI зустрілися постачальники енергетичних рішень й інженери та енергетики FMCG-компаній.
Детальніше

У Києві відбулася конференція «Кондитерський бізнес 2022»


17 листопада в Києві проходила щорічна конференція «Кондитерський бізнес», під час якої експерти проаналізували, як війна вплинула на вітчизняний кондитерський ринок, розглянули світові тренди, сучасні технології виробництва й пакування кондитерських виробів, а також нові маркетингові рішення.
Детальніше

«Хлібопекарський бізнес у сучасних реаліях»: онлайн конференція


3 та 10 серпня відбулася онлайн конференція «Хлібопекарський бізнес у сучасних реаліях», яка була організована агентством «Марко Пак» і проводилася на платформі ZOOM. Під час зустрічей розглядалися вітчизняні й світові тенденції, сучасні технології виробництва і упаковки хлібобулочних і борошняних кондитерських виробів, а також обговорювалися можливі рішення у подоланні нових викликів. Серед учасників конференції: керівники хлібопекарських і кондитерських підприємств, директори з якості, начальники департаментів постачання, головні інженери, начальники виробництв, технологи і начальники лабораторій.
Детальніше

Серія круглих столів з відновлення ланцюгів постачання галузі харчової промисловості


У травні-червні в режимі онлайн відбулися п’ять круглих столів для представників логістики щодо обговорення питань відновлення ланцюгів постачання галузі харчової промисловості в умовах воєнного та післявоєнного стану в Україні. Заходи проведені компанією TradeMasterGroup за підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО).
Детальніше

Успішно та емоційно: IFFA 2022


З 14 по 19 травня представники м’ясної промисловості усього світу використовували кожну хвилину IFFA: для інтенсивного спілкування, для ознайомлення з інноваціями та можливостями впровадження їх у бізнес. Стале виробництво, процеси автоматизації та цифровізація в усіх сферах переробки, пакування та продажу, – все це і не тільки можна було побачити на стендах. Великий інтерес до альтернативних білків також показав потужний майбутній потенціал цього сегменту ринку.
Детальніше

В Киеве состоялась ежегодная, 26-я по счету, Всеукраинская конференция «День Логиста»


Это единственная в Украине ежегодная специализированная встреча для профессионалов логистики и смежных отраслей. На ней собралось более 350 топ-менеджеров и руководителей логистики из всех регионов страны и ближнего зарубежья, чтобы обсудить тенденции развития логистики в текущих условиях и провести переговоры с текущими и перспективными партнерами.
Детальніше

В Киеве прошла международная конференция «Молочная индустрия 2021»


4 ноября в Киеве состоялась ежегодная конференция «Молочная индустрия», организованная компанией Marko Pack. Во время мероприятия были рассмотрены актуальные тенденции рынка молока и молочных продуктов, современные технологии упаковывания, инновационное оборудование
Детальніше