Новини


Звернення від технічного оглядача Анатолія Пилипенка



Шановні виробники хлібобулочної та кондитерської продукції та всі прихильники здорової їжі!

Одним із напрямів покращення харчової та біологічної цінності хлібобулочних і кондитерських виробів є застосування продуктів переробки зернових і бобових культур  у вигляді борошна, пластівців, концентратів та ізолятів рослинних білків. На щастя, в українському бізнесі ще залишилися ентузіасти, які мають досвід у створенні технологічно-апаратурних схем виробництва продуктів харчування оздоровчого та профілактичного призначення із застосуванням круп’яних і бобових культур. Ці продукти в наш час почали користуватися підвищеним попитом у населення різних країн світу.

ТОВ «Оргхарчопромсервіс» спільно з кафедрою технології хлібопекарських і кондитерських виробів Національного університету харчових технологій продовжують  аналіз інформаційних джерел щодо використання у хлібопеченні продуктів переробки зернових і бобових культур природного походження з метою формування рекомендацій  для розробки технологічного обладнання для виробництва хлібобулочних і кондитерських виробів оздоровчого призначення з борошняних сумішей.

Зараз до нашої команди приєднався інженер-конструктор технологічного обладнання Ігор Коваленко, який успішно впровадив ряд проектів потокових ліній для виробництва харчових борошняних виробів. Проект удосконалення процесів приготування тіста в потокових лініях виробництва хлібобулочних виробів за рахунок застосування однофазного безперервного приготування тіста (мал.1) був представлений на Міжнародному форумі харчової промисловості та упаковки IFFIP-2021. На конференції «Кондитерський бізнес 2024», яка відбудеться 4 вересня в Києві, Ігор Коваленко збирається представити технологічно-апаратурне рішення приготування тіста при безперервному способі замісу для потокових ліній виробництва кондитерських виробів із борошна.

На перспективу маємо намір надавати інформацію щодо світових тенденцій споживання продукції оздоровчого та профілактичного призначення, а також технологічно-апаратурних схем для організації її виробництва. Запрошуємо знайомитися з цими даними на сайті www.packaging.com.ua в розділі «Технології» та журналі «Світ продуктів» (World of Food).

З повагою,
Анатолій Пилипенко, технічний оглядач