Новости


Відновлення виробництва упаковки Elopak в УкраїніУ квітні компанія Elopak  (Норвегія) відновила дрібносерійне виробництво упаковки на своєму заводі в Фастові з метою постачання товарів першої необхідності. З 24 лютого робота цього підприємства була призупинена в зв’язку з військовим вторгненням РФ. Одночасно з цим, компанія Elopak вийшла з російського ринку.

У Elopak в Україні є невеликий офіс у Києві та завод у Фастові з виробництва комбінованої упаковки на основі картону Roll Fed. Часткове відновлення виробництва відбулося у відповідь на запити місцевої та центральної влад України. Рішення було прийнято керівництвом компанії в Україні і отримало повну підтримку вищого керівництва Elopak в Норвегії.

Повторному відкриттю заводу передувала комплексна оцінка ризиків. Першочергова увага в такій оцінці приділялася особистій безпеці співробітників компанії в Україні. Elopak забезпечив дотримання всіх вимог безпеки, ризиків і охорони праці, а також трудового законодавства, в тому числі був представлений чіткий план евакуації співробітників в укриття у разі надзвичайної ситуації.

Центральний офіс компанії з наснагою відзначив рішучість своїх українських колег відновити виробництво в країні. Константин Гаврилюк, директор заводу Elopak у Фастові, пояснив: «Наше підприємство рішуче виступало за прийняття рішення по відновленню виробництва. Більшість наших співробітників працює в компанії тривалий час і прагне продовжити свою роботу. Нам довелось прикласти чималі зусилля, щоб відновити виробництво у важкий час». Анна Яворська, менеджер відділу маркетингу Elopak в Україні, додала: «Продукти нашої компанії підтримують критично важливу харчову галузь. Наша команда усвідомлює важливість спільної задачі по доставці цих продуктів українцям, особливо в ті регіони, де ситуація з харчуванням сьогодні складна».      

www.elopak.com