Новости


Упаковка O F Packaging отримала «Діамантову нагороду» Dow Packaging Innovation Awards 2021Наприкінці березня на онлайн церемонії компанія Dow оголосила переможців своєї премії Packaging Innovation Awards 2021. Головну «Діамантову нагороду» завоювала компанія O F Packaging (Австралія) за високобар’єрний пакет, придатний для вторинної переробки, для сухих сніданків Brookfarm.

Впродовж більше 30 років нагородами Dow Packaging Innovation Awards за інновації в області упаковки нагороджуються пакувальні проекти з усього світу. В конкурсі приймають участі ті проекти, які демонструють найкращі інновації в сфері сталого розвитку. На премію можуть претендувати всі учасники ланцюжка створення вартості. Головна умова – пакувальні ініціативи повинні перевершувати хоча б один з критеріїв: технологічний прогрес, відповідальне пакування, покращений користувацький досвід. Нагороди  Packaging Innovation Awards – це чудова можливість для новаторів усього світу продемонструвати свої екологічні ініціативи.

В цьому році «Діамантову нагороду» отримала компанія O F Packaging за гнучку високобар’єрну упаковку з системою Roll ‘n’ Recycle. Пакет повністю придатний для вторинної переробки, а система Roll ‘n’ Recycle дозволяє споживачеві компактно утилізувати упаковку після використання і полегшити сортування відходів упаковки. Таким чином, призер конкурсу в області інноваційних пакувальних рішень дає відповідь на питання, як можна швидко та зручно переробляти гнучку упаковку в існуючих системах переробки.

www.dow.com