Анонси


У Києві пройде бізнес-зустріч Packaging Innovations 202331 травня в Києві відбудеться щорічна бізнес-зустріч Packaging Innovations, під час якої будуть розглянуті тенденції ринку пакування, вимоги до упаковки в умовах війни, сучасні підходи до збирання та переробки відходів упаковки і тренди дизайну упаковки. Також відбудеться дискусія щодо того, як зміниться вітчизняний пакувальний ринок у зв’язку зі вступом України до ЄС. Цільова аудиторія: керівники великих FMCG-компаній, директори з розвитку, начальники відділів закупівель, директори з маркетингу, фахівці ритейлу, виробники та постачальники полімерних матеріалів, спеціалісти з проблем утилізації відходів пакування.

Просторе приміщення конференц-холу «ДЕПО» дозволить учасникам, дотримуючись вимог виконавчої влади до проведення масових заходів, ознайомитися з інноваційними рішеннями в сфері виробництва і дизайну упаковки, а також обговорити можливі шляхи вирішення деяких завдань, продиктованих новими політичними, економічними та соціальними реаліями.

Цього року спікери заходу будуть говорити про таке:

  • Огляд тенденцій світового ринку упаковки.
  • Сучасні рішення в галузі гнучкої та жорсткої упаковки.
  • Інноваційні рішення для пакування напоїв.
  • Зміни законодавства в сфері пакування на фоні підготовки України до вступу до ЄС.
  • Досвід України та ЄС щодо створення систем збирання та переробки відходів упаковки.
  • Технології вторинної переробки полімерної упаковки.
  • Сучасні підходи до розробки дизайну упаковки.

Традиційно в рамках заходу пройде внутрішня виставка, де різні компанії представлятимуть свої пакувальні рішення та сервіси.

Участь у бізнес-зустрічі Packaging Innovations 2023 вже підтвердили ряд харчових і пакувальних підприємств, серед яких: «Спецтехоснастка», «Миколаївмолпром», «Нестле Україна», «Доменік», «М’ясна Гільдія», «Сандора», «Житомирський мясокомбінат», «Біола», «Ніжинський консервний завод», «Національна Гомеопатична Спілка», «Вогні Гестії», Carlsberg Ukraine, ROSHEN, «Сільпо-Фуд», «ФОП Толпінцев О.О.», IDS Ukraine, «Переяслав-Молпродукт», ABInBevEfes, «Лантманнен Акса», «Київський картонно-паперовий комбінат», «Кондитерська фабрика «Десна», «Епіцентр К», Aino Pharma Start LLC, «НОТА», «Данон Дніпро», «АЛЬЯНС КРАСИ», «Дніпропетровський комбінат харчових концентратів», «ЛЕКХІМ», «Щедро», «Ярич» та інші.

! Безпека. Бомбосховище під час повітряних тривог – ст. м. Олімпійська. Знаходиться за 150 м від конференц-холу «ДЕПО» (2 хв. ходьби).

  • Організатор заходу: компанія Marko Pack
  • Генеральний партнер: компанія «Ітак»
  • Медіа-партнери: журнал «Світ Упаковки», www.packaging.com.ua

Місце проведення: конференц-хол «ДЕПО» (м. Київ, вул. Антоновича, 52)

Реєстрація учасників – 9:00
Початок програми – 10:00
Завершення програми – 17:00

Для участі в конференції необхідна попередня реєстрація.

За додатковою інформацією звертайтеся:
+38 095 091 4127