Новости


SEA Vision і Marchesini Group запускають нову технологію серіалізації та агрегації блістерівSEA Vision і Marchesini Group запускають на ринок абсолютно нове рішення для серіалізації та агрегації первинної упаковки, що містить повний набір технологій для друку, перевірки та пакування серійних блістерів і виконання агрегації з коробками, інтегрованих у середовищі 4.0.

Дві компанії вирішили інвестувати в цей складний проект, щоб ще більше покращити ідентифікацію продукту, що є необхідною умовою в галузі охорони здоров’я. Хоча сьогодні ця передумова дотримується у випадку картонних коробок і піддонів, це не стосується первинної упаковки, такої як блістери. Це означає, що все ще існує ризик підробки, коли мова йде про первинну упаковку ліків, і, незважаючи на всі інвестиції, зроблені фармацевтичними компаніями для забезпечення відстеження вторинної упаковки, все ще існує прихована прогалина, яка може завдати серйозної шкоди.

Іноді вздовж ланцюга постачання, під час розповсюдження або в руках споживача первинна та вторинна упаковка розділяються. Відокремлення блістера від упаковки вважається маніпуляцією з продуктом, що створює потенційний ризик для здоров’я пацієнта.

Нове рішення, розроблене SEA Vision і Marchesini Group, є стратегічним – коли блістер розповсюджується (наприклад, у лікарнях, аптеках або в руках споживача) або використовується окремо від оригінальної упаковки – і стикається з усіма проблемами проекту цього природи. Це передове рішення є ідеальним вибором для будь-якого фармацевтичного виробника, який хоче передбачити майбутні нормативні впровадження та надати додаткову вартість своїм процесам пакування.

Прогнозне рішення

Хоча серіалізація первинної упаковки ще не є обов’язковою вимогою, важливо враховувати переваги впровадження цієї технології з огляду на поточні сценарії виробництва в галузі охорони здоров’я.

По-перше, сьогодні технологічна еволюція індустрії цифрового друку та розробка нових функцій апаратного та програмного забезпечення зазнали значної еволюції. Цей технологічний розвиток може бути використаний фармацевтичною промисловістю для досягнення нових результатів щодо безпеки та ефективності.

Ще однією великою перевагою серіалізації одноразових доз є нові можливості читання інформації про ліки в електронних листівках, які доступні, просто просканувавши смартфон пацієнта. Оцифрування листків-вкладишів робить інформацію дуже легко доступною для пацієнтів, навіть коли препарат відокремлено від картонної коробки.

Цифровий друк на алюмінієвій бобіні? Внутрішній або офлайновий друк, перевагою є власний друк

Сьогодні галузь охорони здоров’я почала серйозну трансформацію: ліки дуже швидко змінюються та все більше підпадають під вимоги маркетингу. Нові форми упаковки ліків із різними малюнками, представлення продукту декількома варіантами форми, дедалі меншими партіями та препарати, орієнтовані на пацієнта. Нижчі витрати на виробництво, більша гнучкість, скорочення складських запасів і більша незалежність від сторонніх постачальників: це лише деякі з переваг технології цифрового друку, яка наразі є найкращою альтернативою традиційному флексодруку.

Існують різні способи друку нейтральних алюмінієвих котушок власними силами: безпосередньо на лінії, за допомогою принтера, встановленого на блістерній термоформовій машині, або за допомогою машини Roll2Roll.

Рішення вбудованого друку дозволяють високошвидкісний друк (до 75 м/хв) блістерної алюмінієвої фольги та максимальну гнучкість не лише для серійних партій, але й для друку несеріалізованих творів мистецтва.

У другому сценарії алюмінієві котушки друкуються в автономному режимі на машині Roll-to-Roll. Він може надрукувати всі необхідні твори мистецтва заздалегідь і зберігати їх на складі, не покладаючись на стороннього постачальника.

Програмне забезпечення SEA Vision може працювати з обома сценаріями.

Розробки технології інспектування

Для цього проекту SEA Vision зосередила свої дослідження та розробки на двох напрямках: вибір найкращого обладнання та розробка програмного забезпечення останнього покоління.

Що стосується апаратного забезпечення, SEA Vision визначила контактний датчик зображення з інтерфейсом CoaXPress як найбільш відповідний інструмент для потреб цієї технологічної проблеми. Інтегрований у SEA Vision Tracker, цей датчик дає змогу:

  • Однорідно перевіряйте полотно до 367 мм із високою роздільною здатністю (600 dpi)
  • Перевірте фольгу з широкого діапазону матеріалів
  • Досягніть високої швидкості передачі зображення, забезпечуючи швидкість лінії до 75 м/хв
  • Мінімізуйте фізичну площу машини завдяки інтегрованій системі освітлення та налаштуванню CIS для найвибагливіших поверхонь, що відбивають
  • Скасуйте ефект деформації зсуву на зображенні, щоб оптимізувати контроль якості друку, частково завдяки безперервному перетягуванню фольги

Що стосується розробки програмного забезпечення, SEA Vision створила нові алгоритми для зчитування кодів і контролю якості друку, а також розробила власний додаток, щоб максимізувати продуктивність доступних потоків.

Marchesini Group:: Integra 720V, інтегрована роботизована лінія для пакування блістерів у картонні коробки

Integra 720V — це компактна багатоканальна блістерна лінія (до трьох доріжок подачі блістерів) із повністю балконною структурою, що складається з двох секцій: блістерної пакувальної машини, яка формує блістери та розміщує продукти для пакування в їхніх порожнинах, і картонної машини, яка пакує блістери в картонні коробки.

Дві секції з’єднані Robocombi, тривісним роботом, який повністю інтегрований у лінію та повністю створений відділами досліджень і розвитку групи Marchesini. Цю високотехнологічну руку, яка подає блістери в конвеєрні коробки для продуктів, можна запрограмувати на виконання різних послідовностей укладання на основі набору кількості блістерів і керувати програмним забезпеченням, яке дозволяє автоматичну синхронізацію системи передачі, відстеження та укладання. Дві секції можуть бути розділені перегородкою, щоб вони могли бути включені в середовища різних класів і могли працювати незалежно залежно від потреб замовника.

Integra 720V має інноваційний блок штовхача та протиштовхача, систему відкриття картонної коробки, що обертається, для роботи з дуже високими швидкостями та ефективну систему збирання та вставлення листівок. Результатом є лінія, яка може виробляти до 720 блістерів (з алюмінію+ПВХ/ПВДХ/ПЕТ/алюмінію та інших матеріалів) і до 500 коробок/хвилину (з

закривання або клейове закриття та багато інших комбінацій), що дозволяє дуже легко чистити та змінювати розмір, оскільки зона завантаження продукту відокремлена від електричних та механічних частин.

Збережіть дату Achema 2022!

З 22 по 26 серпня у Франкфурті-на-Майні відбудеться Achema 2022 року, всесвітній форум з хімічної інженерії, технологічних процесів і біотехнологій, який проводиться кожні три роки.

Під час цієї дуже важливої ​​події SEA Vision Group і Marchesini Group вперше запустять наступні рішення: повну роботизовану блістерну лінію Integra 720V, високошвидкісний етикетувальник BLA 420 CW і повне програмне рішення Track & Trace, розроблене SEA. Бачення.