Новости


Ретортні пакети Mondi з мономатеріалу свідчать про ефективне сортування під час переробкиMondi, світовий лідер у сфері упаковки та паперу, провів серію тестів, щоб довести, що пакети з мономатеріалу з поліпропілену (ПП) та рулонний матеріал можна сортувати у відповідні потоки переробки.

Ці тести, проведені у співпраці з Національним випробувальним центром Circular Plastics (NTCP) у Нідерландах, імітуючи реалістичні умови поводження з відходами упаковки, були розроблені, щоб визначити придатність для сортування монополіпропиленової упаковки Mondi, що переробляється. Використовуючи найсучасніші технічні установки, випробування були проведені на попередньо виготовлених ретортних і стандартних пакетах, пакетах з виливом, а також верхньому полотні та термоформованому напівжорсткому матеріалі лотка. Вони виготовлені з монополіпропиленового матеріалу і використовуються для вимогливих застосувань, які потребують високого бар’єрного захисту, наприклад, вологий корм для домашніх тварин або оброблене м’ясо.

Відтворюючи реальні сценарії, тести доводять, що верхнє полотно Mondi і термоформовані напівжорсткі лотки успішно сортуються в правильний потік переробки. Заготовлені пакети Mondi також були точно виявлені, встановлюючи стандарт для сортування потоків, які все ще потрібно розробити по всій Європі, підтримуючи високоякісні вхідні дані для процесів переробки пластику.

Томас Кал, менеджер каналу FMCG & Industrial Mondi Flexible Packaging, каже: «Щоб досягти цілей переробки пластику, визначених у переглянутому PPWD, сортування та переробка пластикових відходів повинні бути значно покращені. Як лідер ринку, ми твердо прагнемо внести свій внесок у досягнення цієї мети, випробовуючи продуктивність сортування нашої упаковки. Результати випробувань показують, що наша поліпропіленова упаковка з мономатеріалу визнана та класифікована як правильний потік сортування в передових установах для управління відходами. Ми особливо пишаємося тим, що нам також вдалося досягти таких вимогливих застосувань, як пакети з вологим кормом для домашніх тварин».

Випробування є частиною амбітних зобов’язань Mondi MAP2030 щодо стійкого розвитку щодо забезпечення кругових рішень з інноваційними рішеннями для упаковки та паперу, підтримкою циркуляції матеріалів та запобігання відходам. Mondi пообіцяла зробити всі свої пакувальні та паперові рішення для багаторазового використання, переробки або компостування до 2025 року, тісно співпрацюючи з міжнародними компаніями, такими як CEFLEX і 4evergreen, щоб усунути небезпечну упаковку та розробити гармонізований дизайн для рециркуляції або циркулярних рекомендацій.

Марсель ван Ейк, менеджер з досліджень і розробок NTCP, каже: «Ми проводимо незалежні випробування та експерименти, які сприяють закриттю циклу пластмас. Відтворюючи реальні життєві ситуації Mondi, ми змогли ретельно оцінити сортність її пакувальних продуктів. Ми могли б довести, що комбінації верхнього полотна та лотка можна розпізнати в різних потоках сортування, а стоячі пакети Mondi підтримують стратегії сортування, які потрібно розробити та впровадити у більшому масштабі».