Статті журналу


Рішення для виготовлення ПЕТ-тари від PET TechnologiesКолись Фрідріх Ніцше сказав: «Те, що нас не вбиває, робить нас сильнішими». Висловлювання великих людей кожен розуміє й інтерпретує по-своєму, але наразі тлумачення для нашої країни в цілому й українського бізнесу зокрема може бути лише одне. Війна багато в нас забрала, випробування та виклики, з якими зіткнулися вітчизняні підприємства, – надзвичайні. Проте героїзм і згуртованість нашого народу вражають і надихають увесь світ. Україні випав унікальний шанс, аби реалізуватися як країна, якою вона хоче бути

Відкриття нового заводу в розпал війни

Не менш унікальним став спільний проєкт виробника артезіанської бутильованої води компанії «Авалон» і розробника обладнання для видуву ПЕТ-пляшок компанії PET Technologies. Що вирізняє його серед інших проєктів?

Перш за все – період втілення: воєнний стан в Україні, буремний час для обох компаній, часткове руйнування щойно побудованого заводу «Авалон» – найновішого в Східній Європі підприємства із сучасними виробничими лініями. Попри всі складнощі, компанія вистояла, відбудувала приміщення та забезпечує людей бутильованою водою.

Завод «Авалон» оснащений обладнанням вітчизняного виробництва, зокрема, видувними машинами PET Technologies – автоматом видуву АПФ-6004 і напівавтоматом видуву УПФ-10. За допомогою них компанія виготовляє ПЕТ-пляшки об’ємом 0,5 л, 1 л, 2 л та 6 л.

Компанія «Авалон» обрала саме АПФ-6004 для тари об’ємом до 2 л, оскільки він:

  • надійний і легкий у використанні – адже це перший досвід власного виробництва пляшок;
  • має гарантовану продуктивність у 6 тис. пляшок/год. – це запорука стабільності;
  • дає можливість відобразити на пляшці найдрібніші елементи декору – це додаткові емоції у споживача!

PET Technologies приймала безпосередню участь у розробці дизайну. Результат – витончена й ергономічна, приваблива ззовні та зручна для споживання пляшка.

Варто зазначити, що PET Technologies виготовляє прес-форми на 4- та 5-осьових обробних центрах із ЧПУ (числове програмне управління – англ. Numerical control). Це дозволяє отримувати поверхню із дизайном різної складності – від повністю пласкої до найвитонченіших чітко вирізьблених елементів.

Ідеальний зміст в ідеальній формі

Природна вода Avalon –  це кришталево чиста, приємна на смак і корисна артезіанська вода зі свердловини глибиною 108 м Сеноманського водного горизонту (Київська область). Вона чудово втамовує спрагу й ідеально підходить для щоденного споживання.

Готова продукція відповідає нормам національної сертифікації та має смакові якості, що високо оцінили споживачі. Кожен може обрати воду, яка йому найбільше до вподоби: негазовану, слабогазовану чи сильногазовану. Уся вона збагачена кальцієм, магнієм, калієм і натрієм.

Відсутність зворотного осмосу під час фільтрації зберігає первозданну структуру молекул води Avalon, а видувне обладнання PET Technologies надає їй ідеальну форму. Такий симбіоз і став запорукою успіху проєкту, що пройшов випробування війною та переміг!

Життя – це рух

Компанія PET Technologies поставила собі за мету постійно рухатися вперед і розвиватися. Отримуючи зворотній зв’язок від клієнтів й аналізуючи ринок, ми постійно впроваджуємо нові розробки й опції для задоволення всіх можливих потреб клієнтів.

2022 р., попри всі складнощі, не став винятком. Ми розробили та вивели на ринок найменшого представника серії інноваційних автоматів для видуву ПЕТ-пляшок – модель APF‑Max 2L.

Автоматична видувна машина APF-Max 2L має 2-гніздову конструкцію видувних форм і розрахована на виробництво ПЕТ-пляшок об’ємом 0,2-3,0 л із продуктивністю до 3,5 тис. пляшок/год. Вона має всі переваги, властиві видувному обладнанню лінійки APF-Max, а саме:

  • універсальність: широкий діапазон можливих стандартів преформ від 18 до 38 мм. Опція Hot Fill;
  • гнучкість: швидке та зручне переналагодження на інший об’єм пляшки або стандарт преформи;
  • висока точність і стабільність роботи забезпечена використанням сервоприводів;
  • менше енергоспоживання і більшу ефективність розігріву ПЕТ матеріалу завдяки використанню системи нагріву NIR;
  • зручність керування: контролер може розміщуватися з будь-якої сторони автомата, оскільки всі комунікації підводяться зверху автомата;
  • ультрасучасний та ергономічний дизайн;
  • економія площі на заводі клієнта завдяки компактним габаритним розмірам.

Компанія PET Technologies невпинно робить сучасні машини більш продуктивними та прибутковими. Ми завжди в пошуках можливостей і відкриті до співпраці та розвитку нових напрямків.

«Унікальність нашого виробництва полягає в тому, що на ньому можна робити складні наукомісткі конструкції, – каже власник компанії PET Technologies Олександр Суворов. – Рано чи пізно війна скінчиться нашою перемогою. І тоді весь світ приїде подивитися на нас – нових, кращих, сильніших».