Технології


Пишаємося, що робимо внесок у розвиток молочної галузіКомпанія PET Technologies забезпечує повний цикл виробництва обладнання для видування ПЕТ-тари і видувних форм та, зокрема, має великий досвід у молочній галузі. В устаткуванні застосовуються різні технічні рішення, у тому числі й унікальні та інноваційні. Воно стабільно працює та дозволяє отримати ПЕТ-пляшку, що повністю відповідає заданим характеристикам. В Україні близько 90% молокозаводів оснащено обладнанням PET Technologies

Початок співробітництва

Партнерські відносини PET Technologies та групи компаній «Молочний Альянс» тривають вже протягом багатьох років. Історія співпраці розпочалася ще в 2008 р. із придбання видувної машини APF-4 з продуктивністю 4 тис. пл./год. А вже через два роки була встановлена і друга машина тієї самої  моделі на «Яготинському маслозаводі».

Таким чином, вже понад десятиліття молочна продукція одного з найбільших національних виробників потрапляє до споживача в ПЕТ-пляшках, які виготовлені на видувному обладнанні PET Technologies.

Час змін ПЕТ-пляшок

Сьогодні зниження ваги ПЕТ-тари – стійкий тренд у світі пакування будь-якої продукції, який дозволяє економити сировину та знизити собівартість ПЕТ-пляшок. Тому виробники преформ поступово знижують її вагу.
Холдинг «Молочний Альянс» знаходиться в безперервному пошуку нових прогресивних рішень. Так, у липні минулого року він звернувся до PET Technologies із питанням модернізації виробництва. І вже на початку 2023 р. обладнання було успішно встановлено та інтегровано в комплексну лінію розливу молочної продукції на «Яготинському маслозаводі».

Отримані вигоди

Перевагами автомату видуву APF-6004М є:

  • зниження ваги пляшки об’ємом 0,87 л із 25 г до 23 г, що не тільки має серйозний економічний ефект, а і вносить суттєвий вклад наших компаній в сталий розвиток, шляхом зменшення світового споживання пластику;
  • зменшення енергозатрат виробництва завдяки системі рекуперації стисненого повітря;
  • зменшення деформації пляшок при транспортуванні до лінії розливу;
  • зменшення кількості обслуговуючого персоналу.

Порівнявши роботу раніше придбаного видувного обладнання і проаналізувавши отримані вигоди нового, керівники ГК «Молочний Альянс» розглядає можливості подальшого розширення та поглиблення співпраці з PET Technologies.

Ми вдячні нашим клієнтам за довіру і пишаємося тим, що приймаємо безпосередню участь у розвитку молочної галузі!

PET Technologies
14021 Україна, м. Чернігів,
вул. Любецька, 60Д
+38 0462 677 628
office.ua@pet-eu.com
www.pet-eu.com