Новости


Pal Packaging і INEOS Styrolution – партнерство у створенні харчової упаковки з rPS5 травня компанії Pal Packaging (підрозділ корпорації Palamidis SA, Греція) та INEOS Styrolution (Германія) оголосили про партнерство в області екологічно безпечної упаковки для харчової продукції. Ця упаковка буде виготовлятися з переробленого механічним способом полістиролу (rPS). 

Pal Packaging – виробник та дистриб’ютор упаковки для харчових продуктів та продуктів закладів громадського харчування. INEOS Styrolution – постачальник стиролу, полістиролу, полістиролу стандарту ABS та спеціальних стиролів. Завдяки партнерству виробника упаковки і постачальника полімерної сировини, компанія Pal Packaging тепер використовує полістирол Styrolution® PS ECO від INEOS Styrolution в своїх нових пакувальних рішеннях. Цей полістирол є на 100% переробленим способом механічного рециклінгу (rPS). 

Після успішних випробовувань нового переробленого матеріалу, компанія залишилась задоволеною простотою його обробки та якістю кінцевого продукту. Константинос Румпос, менеджер з якості, випробуванням і розробкам корпорації Palamidis, коментує: «Партнерство з INEOS Styrolution дозволило нам зробити плавний перехід до пропозиції нашим клієнтам екологічного пакувального рішення. Ми будемо просувати такі сталі пакувальні рішення, починаючи з упаковки для птиці та грибів». Луі Маккі, спеціаліст з бізнес-проектів компанії INEOS Styrolution, додає: «Наша компанія рада співпрацювати з Pal Packaging та прагне надавати високоякісну продукцію, яка допоможе створювати економіку замкненого циклу. Фактично, обидві наші компанії об’єднані однаковим баченням цілей сталого розвитку та інновацій». 

www.ineos-styrolution.com