Стратегії


Пакувальні рішення від компанії «Полімер»



Компанія «Полімер» в індустрії поліетиленової упаковки працює вже понад 28 років. Підприємство заснували двоє братів, які розпочали свій сімейний бізнес із виготовлення обкладинок для зошитів. А на сьогодні «Полімер», маючи солідний парк сучасного високотехнологічного обладнання та велику команду професіоналів, вже займає лідируючі позиції в своїй галузі

Досвід у поєднанні із сучасними технологіями

«Виробничі потужності підприємства розташовані у місті Вінниця, просто в центрі країни, що зручно з точки зору логістики. У нас працює команда зі 130 спеціалістів, – розповідає заступник директора з комерційних питань ТОВ-підприємства «Полімер» Наталія Лінник. – За понад чверть століття наша компанія накопичила великий досвід у В2В сфері. Ми працюємо в різних сегментах харчової (виробники алкогольних і безалкогольних напоїв, молоко-, м’ясо-, хлібокомбінати й ін.) та промислової галузей».

На сучасному високотехнологічному обладнанні (а підприємство на сьогодні має 10 екструдерів) «Полімер» виготовляє широкий асортимент продукції: плівки (термозбіжні, палетні, господарські та ін.), пакети, мішки-вкладиші, пакети типу «банан», «майка», брендовані пакети та плівки з логотипом.

Складнощі й рішення

Із початком повномасштабної війни в Україні вітчизняні виробники поліетиленового пакування опинилися в складній ситуації із сировиною.

Наталія Лінник пояснює: «До лютого 2022 р. на території України працював єдиний завод із виготовлення поліетиленової гранули «Карпатнафтохім». Раніше сировину для нашого виробництва ми купували саме у цього підприємства, а також частково в українських трейдерів. Та після повномасштабного вторгнення ситуація кардинально змінилася: «Карпатнафтохім» зупинився й досі стоїть законсервованим. Тож перед нами постало питання, як не підвести своїх клієнтів. Нам терміново потрібна була сировина».

Тому в найкоротші терміни співробітники «Полімер» зуміли вийти на виробників з Європи та Америки й уклали з ними прямі контракти, перейшовши таким чином повністю на власний імпорт поліетиленової гранули із-за кордону. На сьогодні компанія не тільки на 100% забезпечує власні потреби, але й продає сировину іншим українським виробникам поліетиленової продукції.

Для виробників напоїв

В індустрії напоїв особливо затребуваною є термозбіжна плівка, яка використовується для групового пакування готової продукції, розлитої в первинну тару. Її прозорість дає змогу бачити продукт, а міцність гарантує цілісність упаковки, а, отже,  збереження первинної тари та продукту в ній.

«Ми працюємо з кожним клієнтом індивідуально. У нас працює ціла команда технологів, які розробляють власну рецептуру під кожного замовника. Навіть для одного й того ж клієнта термозбіжна плівка може бути різною, адже вага пакованої продукції й характеристики обладнання можуть вимагати різних параметрів поперечної та поздовжньої збіжності.

При потребі наші спеціалісти виїжджають на виробництво замовника з готовими зразками, тестують плівку на місці і тільки після цього ми виготовляємо паковання, яке ідеально підходить для тих чи інших обладнання та продукту», – акцентує заступник директора з комерційних питань ТОВ-підприємства «Полімер».

Брендовані пакети

Чудовий економічно вигідний рекламний носій – брендований пакет. Він не тільки підкреслює ідентичність бренду, але й служить додатковим каналом комунікації з клієнтами. «Полімер» виготовляє пакети типів «банан» і «майка» з первинної сировини.

Дизайнери підприємства допомагають розробити зображення, яке замовник хоче бачити на своєму пакуванні (тут можуть бути логотип, слоган, контакти, QR-код чи ін.). Також максимально точно підбирають брендові кольори самого пакування або ж можна виготовити прозорий пакет, який нині досить популярний, адже водночас містить логотип і в ньому добре видно продукцію, що дуже важливо для покупця.

Готові рухатися до вторинної сировини

Наталія Лінник наголошує, що «Полімер» – це виробництво закритого циклу, тобто воно охоплює етапи від екструзії плівок із первинної гранули до переробки власних технологічних відходів завдяки наявності гранулятора. Тобто, компанія має технічні й технологічні можливості для виготовлення вторинної сировини.

«Ще років 5 тому деякі наші замовники, а саме підприємства з іноземними інвестиціями, почали прописувати в угодах, що плівка, яку ми виготовляємо для них, за європейськими стандартами має містити певну частку вторинної гранули. Але ми зіткнулися з тим, що якість покупної вторинної гранули не є стабільною, тож не можна гарантувати і якість плівки, виготовленої з неї.

Тому ми вчинили по-іншому: скуповуємо в наших клієнтів технологічні відходи з нашої ж плівки, із них виготовляємо вторинні гранули і певний відсоток вторсировини додаємо до нових плівок. Таким чином, ми можемо бути впевнені в якості плівок, оскільки формула поліетилену, який ми переробляємо, нам відома, тому в результаті якість пакування на виході після переробки ми теж можемо гарантувати».

Таку вторинну сировину можна додавати при виготовленні технічних плівок, які не мають безпосереднього контакту з харчовими продуктами. Подібне рішення користується популярністю не тільки через екологічну складову, але й можливість знизити вартість готової плівки.

Аргументи на користь співпраці

Отож, чому варто співпрацювати з компанією «Полімер»? Наталія Лінник впевнено відповідає: «Для цього можу перелічити цілий ряд аргументів:

  • ми  дотримуємося принципу «індивідуальний підхід до кожного клієнта» (спеціалісти підприємства проконсультують і порадять, як краще підібрати плівку під ваш продукт та обладнання, допоможуть у процесі використання, якщо виникатимуть запитання);
  • можемо виготовити широкий асортимент поліетиленової продукції, як плівок, так і пакетів (тому вам не потрібно шукати окремо постачальників на різну продукцію);
  • маємо власний автопарк і забезпечуємо доставку у ваше місто (залежно від обсягів);
  • налагодили власний імпорт сировини, що гарантує безперебійне та вчасне виробництво ваших замовлень.

Якщо резюмувати коротко, то ми гарантуємо високу якість, вчасні поставки та професійне обслуговування!».