Новости


Новий номер журналу «Світ Упаковки» вийшов в електронному виглядіПісля шоку, який пережила Україна ранком 24 лютого, кожен прийняв рішення, яке вважав правильним для життя, роботи і майбутнього. Таке рішення прийняла і редакція компанії «Марко Пак». Журнал «Світ Упаковки» продовжив роботу на тій дільниці фронту, яка є сферою професійної діяльності журналу – інформація, що допомагає бізнесу спільно розвиватися. На своєму сайті редакція постійно публікувала новини, важливі для розуміння поточної ситуації, перспективних напрямків її розвитку, стан і плани роботи українських та зарубіжних компаній і підприємств.

На початок травня компанія «Марко Пак»  вже накопичила достатню кількість запитів від друзів, колег та партнерів, які висловили бажання продовжувати бізнес-комунікацію на шпальтах журналу. Ці запити дозволили видати повноцінний номер «Світ Упаковки», який вийшов в електронному вигляді.

Частина коштів від рекламних надходжень компанією «Марко Пак» була перерахована на потреби Збройних сил України. Колектив компанії зазначає, що «така фінансова підтримка ЗСУ стала можлива завдяки усвідомленню важливості спільної праці та величезного бажання нашої перемоги. Ми дуже вдячні нашим партнерам за підтримку, яка дозволяє кожному з нас робити максимально ефективно свою професійну справу. Часи важких випробувань до нашої перемоги ми пройдемо разом! Слава Україні!»