Новости


Mondi замінює всі релиз лайнери на основі пергаміну на сертифікований папір-основуMondi, світовий лідер у сфері екологічно чистої упаковки та паперу, перевів усі свої релиз лайнери на основі пергаміну на сертифікований папір-основу. Ці зміни є частиною теперішнього підходу Mondi до сталого розвитку, що включає розробку рішень, які є кращими для навколишнього середовища.

Релиз лайнери на основі пергаміну в основному використовуються для етикеток, стрічок та медичних застосувань. Переходячи на сертифіковану паперову основу, Mondi таким чином покращує відстежуваність поставок. Компанія співпрацює з партнерами, які завдяки відповідальному менеджменту лісів сприяють їхній нульовій вирубці. Цей останній перехід до сертифікованого паперу на основі пергаміну є ще одним кроком у прихильності Mondi до партнерів, що ставляться відповідально до навколишнього середовища.

Тісна співпраця Mondi з партнерами, відома як підхід EcoSolutions, означає, що вона продовжить ставити правильні запитання та розробляти найбільш екологічні рішення для упаковки, щоб підтримувати клієнтів у досягненні їхніх цілей у сфері екологічності. Mondi вже співпрацює з низкою сертифікаційних органів, щоб допомогти збільшити доступність сертифікованого деревного волокна на ключових ринках джерел деревини в Європі.

Усі целюлозно-паперові комбінати Mondi сертифіковані PEFC або FSC™, 100% власних лісів сертифіковані, а 76% деревини та 100% целюлози походять із зовнішніх сертифікованих джерел.

Штефан Шонбергер, керівник відділу випуску продукції для сталого розвитку компанії Mondi, каже: «Частиною нашого плану MAP2030 є те, що ми зобов’язуємось вживати заходів стосовно зміни клімату та показувати приклад для тих, хто працюють у міжнародному виробництві та логістиці, щоб допомогти їм зробити стійкій розвиток ключовим пріоритетом. Сюди входить пропозиція сертифікованого паперу-основи. Це перший крок до оновлення всього нашого портфоліо релиз лайнерів для замовників та кінцевих споживачів».