Новости


Mondi розширює екологічні потужності в галузі пакування кормів для домашніх тваринMondi, світовий лідер у виробництві упаковки та паперу, інвестує майже 65 мільйонів євро в три пакувальні заводи Consumer Flexibles у Європі, щоб задовольнити зростаючий попит клієнтів на стійкі рішення для пакування кормів для домашніх тварин.

Європейський ринок кормів для домашніх тварин суттєво зріс за останні роки завдяки постійному зростанню кількості власників домашніх тварин. Ця тенденція посилилася під час пандемії COVID-19 і, як очікується, триватиме ще багато років.

Цей проект є частиною раніше оголошеної програми капіталовкладень Mondi вартістю 1 мільярд євро для прискорення розвитку екологічної упаковки та подальшого зміцнення її лідируючих позицій на ринку упаковки кормів для домашніх тварин.

Роботи вже розпочато в Mondi Korneuburg (Австрія) і включають інвестиції в нові, найсучасніші машини та обладнання, а також розширення виробничих площ. Ці зміни призведуть до збільшення потужності, що зміцнить позицію підприємства як лідера на ринку готових ретортних стоячих пакетів для вологих кормів для домашніх тварин.

Група також інвестує в нове вдосконалене обладнання на заводах Mondi Halle і Mondi Steinfeld у Німеччині, щоб збільшити виробничі потужності екологічно чистих готових мішків для корму для домашніх тварин, а також для дому та особистого догляду. Це забезпечить майбутнє зростання та допоможе клієнтам перейти від багатошарової упаковки, що не підлягає повторній переробці, до більш екологічних альтернатив, таких як пакети з одного матеріалу, які підлягають переробці, і готові паперові пакети.

Дірк Габріель, головний операційний директор Consumer Flexibles, Mondi, каже: «Ми пишаємося тим, що є інноваційним, гнучким партнером для наших клієнтів. Завдяки цій інвестиції ми продовжуємо лідирувати в екологічних рішеннях для упаковки, особливо в промисловості кормів для домашніх тварин.

Ця інвестиція також підтримує наш план дій Mondi до 2030 року (MAP2030), основу сталого розвитку, яка зосереджена на циклічних рішеннях, створених уповноваженими людьми, які вживають заходів щодо клімату. Завдяки цим проектам ми підвищуємо ефективність роботи та зменшуємо наше власне енергоспоживання, а також підключаємо нашу виробничу мережу».