Интервью


Компанія «Київхліб» відновила постачання в регіониКомпанія «Київхліб» – найбільший в Україні виробник хліба та хлібобулочних виробів – повністю відновила роботу регіональної мережі. Про це повідомляє пресслужба підприємства.

«Сьогодні ми постачаємо хліб і до Миколаєва, і до Харкова. Повністю налагодили логістичні процеси та довозимо продукцію в усі торговельні точки, які працюють», – зазначає заступник директора комерційного департаменту компанії Київхліб Віктор Чуйко.

Відновила компанія й асортимент своєї продукції. «Звичайно, це не весь асортиментний портфель, який був до війни. Але однозначно більша його частина – майже 100 найменувань. Зосередилися на найбільш популярних позиціях», – говорить Віктор Чуйко.

З початку війни підприємство не зупинило роботу і продовжувало випікати хліб, безкоштовно забезпечуючи своєю продукцією киян та жителів області, загони тероборони, бійців ЗСУ. Понад тисячу тонн хліба роздали усім, хто цього потребував. Сьогодні також можна отримати безкоштовно хліб від компанії через мережу «Укрпошта».

«Головне наше завдання сьогодні – оперативно реагувати на потреби населення і забезпечувати продукцією. Щодня змінюється ситуація, відновлюють роботу торговельні точки на деокупованих територіях, і ми намагаємося в режимі реального часу налагоджувати поставки своєї продукції», – підсумував Віктор Чуйко.

Після визволення Київщини від рашистів, лише за один день «Киіївхліб» надав 30 т хліба для Бучі, Гостомеля, Ірпеня та Ворзеля.

Для довідки: Компанія Київхліб щодня виробляє близько 400 т хліба та 30 т хлібобулочних виробів на 9-ти виробничих майданчиках у Києві та області. Асортимент продукції перевищує 250 найменувань.