Статьи журнала


FIMIC: захист довкілля шляхом належної переробки пластикуЯк провідна компанія своєї галузі, FIMIC завжди прискорювала прогрес у гармонії з цифровою трансформацією. Сьогодні компанія відкриває двері своєї штаб-квартири у віртуальний спосіб. FIMIC розробила платформу FIMIC Virtual Tour, яка дозволяє користувачеві переміщатися та відкривати демо-відділи у виробничих цехах компанії в будь-якій точці світу.

Цифровий світ – це реальність

«Розвиток технологій останніх років дозволив нам стати свідками низки технологічних змін. Ці зміни щодня впливають на нашу поведінку, торкаючись усіх аспектів життя. Ми живемо у світі, де технології майже скрізь охоплюють наш життєвий простір, – розмірковують спеціалісти компанії FIMIC. – На­при­­клад, способи пошуку роботи та й здебільшого сама робота базуються майже виключно на можливостях Інтернету. Тому сама робоча модель різко змінилася завдяки безмежним можливостям, які пропонують цифрові інновації. Наші звички продавати та купувати також пристосовуються до нової ери. Сьогодні електронна комерція є консолідованою реальністю. Завдяки рішенням, які пропонує «інтернет речей», можна жити в «розумному домі» та керувати ним автоматично за допомогою пристроїв всередині будинку, що інтегровані в єдину систему дистанційного керування».

Усе це є основою концепції, яка впродовж кількох років набуває істотного значення. Світ стрімко змінюється. Навіть коли можливості, які пропонуються сьогодні, здаються футуристичними, цифровий та віртуальний світ вже є реальністю.

Мета – високий рівень технологічної компетентності

Інновації є однією з основних цінностей компанії FIMIC. Націленість на інно­вації формує бачення, яке спрямовує стратегію компанії до постійного вдосконалення з метою досягнення високого рівня технологічної компетентності, задоволеності клієнтів, соціальної та екологічної відповідальності. Для FIMIC вкрай важливо реалізувати свою місію на всіх ринках світу: захист довкілля шляхом належної переробки пластику та його оптимального повторного використання. Компанія адаптувала результати власних досліджень і розробок до потреб постспоживчих і постіндустріальних переробників пластику. FIMIC пропонує п’ять різних пристроїв зміни фільтруючих систем, які здатні керувати всіма рівнями забруднення при використанні всіх існуючих програм. Нещодавно FIMIC представив у своїй лінійці продуктів SPA унікальний шнековий насос, який дозволяє транспортувати розплавлений пластиковий матеріал від екструдера до фільтра без використання будь-яких передач.

Успішна реорганізація в складних умовах

Цифрові технології надають можливості знаходити та втілювати рішення для подолання низки проблем. «Такі рішення FIMIC зміг реалізувати на практиці в складних ситуаціях, що виникли під час пандемії Covid-19. Компанією було успішно реалізовано понад 50 віддалених установок для клієнтів по всьому світу. Це продемонструвало здатність реорганізуватися навіть в умовах труднощів та з використанням наявних ресурсів, а також вміння працювати в синергії з усіма технологічними інструментами», – наводять приклад спеціалісти компанії FIMIC.

Впровадження передових технологій

Оскільки інновації розвиваються стрімкими темпами, то в глобальному технологічному контексті інноваційні компанії впроваджують передові технології в усіх аспектах свого бізнесу. Компанія FIMIC, визнана та цінна своїм досвідом і якістю роботи в галузі, завжди прискорювала прогрес у гармонії з цифровою трансформацією. «Слідуючи цій цілеспрямованій політиці, ми відкриваємо двері своєї штаб-квартири у віртуальний спосіб, дозволяючи клієнтам вільно та всебічно користуватися надбаннями компанії, а також стежити за етапами виробництва за допомогою відео, – конкретизують спеціалісти компанії FIMIC. – Враховуючи транспортні обмеження через пандемію Covid-19, FIMIC розробила ефективне рішення, яке клієнти і всі бажаючі можуть випробувати з будь-якої точки світу. Таке рішення усуває проблему відстаней».

FIMIC Virtual Tour – це платформа, яка дозволяє користувачеві відкривати демо-відділи у виробничих цехах FIMIC, здійснювати віртуальні подорожі, досліджувати та взаємодіяти. Оскільки FIMIC проектує, створює та акумулює 95% своїх продуктів всередині віртуального середовища, то можна спостерігати, як відбуваються різні етапи створення сучасних систем фільтрації. Такі всебічні спостереження можливі за рахунок ексклюзивного вмісту, такого як інформаційні спливаючі вікна, відео та посилання на веб-сайт FIMIC для отримання додаткової інформації про можливості пристроїв зміни фільтрів. Навігація на платформі дуже проста і працює точно так само, як режим перегляду вулиць Google Maps, з тією лише різницею, що користувач перебуває всередині будівлі. «Щоб розпочати віртуальний тур з можливістю огляду на 360° всередині FIMIC, достатньо просто зайти на спеціалізований веб-сайт (virtualtour.fimic.it) і зареєструватися для створення облікового запису. Після отримання електронного листа з підтвердженням користувач може вільно переміщатися по відділах компанії та відстежувати кожен виробничий процес, – пояснюють спеціалісти компанії FIMIC. – Таким чином, сьогодні кожен може відвідати FIMIC. Наш досвід доступний не лише тим, хто цікавиться переробкою пластику, але й кожному, хто хоче на власні очі побачити, де та як щодня створюються інновації для більш сталого майбутнього».