Новости


ENGEL засновує дочірню компанію в МароккоАвстрійський виробник машин для лиття під тиском і постачальник системних рішень ENGEL посилив свою присутність на ринку в Північній Африці, заснувавши власну дочірню компанію з продажу та обслуговування в Марокко. ENGEL Maghreb Sarl спирається на давні ділові відносини. Численні клієнти та партнери взяли участь в офіційній церемонії інавгурації в середині червня в Танжері.

Марокко, Туніс та Алжир пропонують динамічне середовище для виробництва лиття під тиском, зокрема Марокко демонструє стабільне зростання та чудовий потенціал. «За останні десять років Марокко створило значну виробничу галузь. Особливо помітно виріс автомобільний сектор», - говорить Ромен Рейр, керуючий директор нової дочірньої компанії в Танжері, а також керуючий директор ENGEL France. «З самого початку ENGEL змогла брати участь у цьому позитивному розвитку дуже успішно. Тому відкриття дочірньої компанії в Магрібі можна розглядати як важливий крок до подальшого зміцнення нашої близькості до наших клієнтів у цьому регіоні. Ми спираючись на довготривалі ринкові позиції в регіоні, зокрема в автомобільній промисловості».

Інавгурація з численними клієнтами та партнерами

Окрім урочистих аспектів відкриття дочірнього підприємства, багато місця було відведено продукції та технологіям ENGEL: у захоплюючих технічних презентаціях основні доповідачі представили успішні рішення з прикладами регіональних проектів. Запрошені гості мали можливість встановити або зміцнити особисті контакти на наступному прийомі.

Близько десяти співробітників будуть постійно на місці в Танжері як контакти для існуючих і майбутніх клієнтів. Ключем до цієї локальної присутності є Хамід Лусіф, керівник відділу продажів.

Значно посилено місцеве обслуговування

Короткі терміни введення в експлуатацію та дуже швидка відповідь у разі звернення до служби є вирішальними конкурентними факторами для компаній, що займаються литтям під тиском. Завдяки своїй постійній місцевій присутності ENGEL тепер може ще краще підтримувати своїх клієнтів у регіоні Магрибу.

«Ливарна машина ENGEL вже доступна для випробувань на сайті партнера IFMIA (Instituts de Formation aux Métiers de l'Industrie Automobile). І ми будемо продовжувати розширювати цю пропозицію», – говорить Ромен Рейр, описуючи подальші плани.

Окрім автомобільного сектору, де ENGEL був одним із провідних постачальників обладнання в регіоні протягом багатьох років, Ромен Рейр бачить додаткові можливості на інших ринках: «Марокко знаходиться в процесі становлення себе як місця виробництва медичних технологій та упаковки. промисловості також. ENGEL завдає удару в обох галузях. Ось чому я бачу тут величезний потенціал майбутнього зростання».