Стратегії


DOMO Chemicals інвестує в розширення потужностей з виробництва поліамідів29 квітня компанія DOMO Chemicals (Бельгія), яка спеціалізується на виготовленні інженерних матеріалів, заявила про нові інвестиційні кроки. Компанія анонсувала довгостроковий план по розширенню своїх потужностей з виробництва високоефективних поліамідів лінійки Technyl® в Китаї.

Зростаючий попит на поліаміди

Довгостроковий інвестиційний план DOMO Chemicals направлений на задоволення зростаючого попиту на поліаміди з боку автомобільної, пакувальної, електротехнічної та електронної галузей, виробництва промисловим способом споживчих товарів, а також на допомогу в побудові сталого майбутнього. DOMO Chemicals в 2020 р. придбала підрозділ компанії Solvay Performance Polyamides (Бельгія), і з лютого 2022 р. продає продукцію лінійки поліамідів Technyl® у всьому світі, включно з ринком Китаю. Цей ринок – один з основних стратегічних ринків компанії.  

Світовий попит на поліамідні матеріали щорічно зростає з середніми темпами близько 3%. Очікується, що до 2030 р. перехід на автомобілі з новими джерелами енергії, наприклад, повністю електричні, гібридні, досягне 45% у всьому світі. Виробники автомобільної галузі також все частіше використовують у виробництві більш екологічно чисті матеріали, що є одним з основних факторів зростання ринку поліамідів. Окрім того, потреба в мікродеталях електротехнічної та електронної галузей, а також сектору споживчих товарів ще більше розширює можливості використання поліамідних матеріалів.

Свій вклад в структуру попиту на поліаміди вносить і пакувальна галузь, яка споживає цю сировину для виробництва пакувальних плівок, ковбасних оболонок, других виробів.  

Посилення присутності в азіатському регіоні

Регіон Азії – самий швидкозростаючий ринок поліамідів в світі. Причому найбільша доля цього зростання належить Китаю. Тому DOMO Chemicals прагне вдосконалювати та розширювати свої виробничі потужності саме в Китаї з метою укріпити свою ринкову присутність. Така комерційна активність компанії допоможе місцевим виробникам крокувати в ногу з новими тенденціями та створювати інноваційні високопродуктивні та екологічно безпечні продукти. Розуміючи перспективи, DOMO Chemicals продовжить нарощувати потужності свого виробничого майданчика в місті Цзясін, провінція Чжецзян, в три етапи. В березні 2022 р. виробничі потужності набули додаткових 6 тис. т, а у квітні завод досяг загальної потужності 14 тис. т виробництва поліамідів.          

Новий завод потужністю 35 тис. т в м. Хайяні планується завершити у III кварталі 2023 р. В цей завод DOMO Chemicals інвестувала більше €14 млн. В майбутньому компанія планує розширювати потужності заводу до 50 тис. т. На шляху до реалізації намічених планів, завод буде використовувати відновлювані джерела енергій скрізь, де це буде можливо, втілювати передові технології очищення води і повітря, скорочувати споживання води і викиди СО2, а також повністю відповідати вимогам системи управління охороною праці, промислової безпеки та оточуючого середовища (HSE).

Сімейство поліамідів Technyl®

З моменту свого заснування в 1953 р. бренд Technyl® пропонує лінійку рішень на основі поліамідів марки 6/66. Цим поліамідам властива висока вогне-, термо-, ударостійкість, хімічна стійкість, екологічність. Такі властивості матеріалу дозволяють виробникам промислових товарів створювати легкі, міцні, естетично привабливі та екологічно чисті продукти. З 1 лютого 2022 р. DOMO Chemicals офіційно запускає глобальну мережу виробництва та дистрибуції бренду Technyl®. Під цим брендом будуть вироблятися і реалізовуватися інженерні матеріали різних торгових марок компанії, тим самим створюючи нове сімейство високоефективних поліамідів.   

www.domochemicals.com