Новости


Avery Dennison на крок ближче до повного втілення методів Індустрії 4.03 травня компанія Avery Dennison (США) заявила про свої наміри інвестувати більше €60 млн у розширення потужностей та підвищення ефективності виробництва в Європі. Інвестиційний план складається з двох проектів фінансових вкладань: у виробництво в Шамп-сюр-Драк (Франія) на €45 млн і в підприємство в Люксембурзі на €15 млн.

Інвестиційні проекти в Європі компанії Avery Dennison націлені на задоволення зростаючого попиту на етикеткові та пакувальні матеріали. Планується, що втілення проекту по розширенню і вдосконаленню виробництва на підприємстві компанії в  Шамп-сюр-Драк буде відбуватися поетапно впродовж трьох років. Загальна вартість цього проекту €45 млн. Вдосконалення потужностей включає п’ять нових логістичних будівель загальною площею більше 8,7 тис. м2, новий автоматизований склад та додаткову високошвидкісну сучасну установку для нанесення клею-розплаву. Запуск нової установки заплановано на 2024 р.      

Підприємство компанії у Люксембурзі спеціалізується на виробництві етикеток, виготовлених з використанням акрилових емульсійних клеїв. На цьому виробничому майданчику Avery Dennison реалізовує проект вартістю €15 млн. Мета проекту – зміна виробничих процесів та дооснащення виробництва новою спеціальною установкою для нанесення емульсійних покриттів. Очікується, що ця установка буде введена в експлуатацію в I-му кварталі 2023 р.   

«Завдяки інвестиціям в підприємства в Шамп-сюр-Драк і Люксембурзі ми зможемо задовольнити попит клієнтів сьогодні і в майбутньому за рахунок управління потужностями всієї нашої європейської виробничої мережі, – зазначив Тім Престо, віце-президент з ланцюжка постачань і операцій в регіонах Європи, Близького Сходу та Північної Африки компанії Avery Dennison. – Розширення потужностей обох підприємств підвищить надійність обслуговування клієнтів за рахунок зміцнення і без того надійної мережі виробничих підприємств та розподільчих центрів нашої компанії в усій Європі. Також нові проекти дозволять нам ще на крок стати ближче до повного втілення методів Індустрії 4.0, які підвищують ефективність, знижують експлуатаційні витрати та вивільняють час наших співробітників для вирішення більш безпечних, нагальних і цінних задач».   

www.averydennison.com