Новости


Вдосконалена асептична упаковка Pure-Pak® eSense від ElopakPure-Pak® eSense – це комбінована упаковка на основі картону для технології асептичного розливу напоїв з низьким і високим вмістом кислот. Зі структури пакувального матеріалу виключено шар алюмінію, який замінено новим полімером, що полегшую вторинну переробку відходів упаковки.

В упаковці Pure-Pak® eSense функцію бар’єрного шару виконує полімер, використання якого зменшує карбоновий слід і спрощує процеси переробки матеріалу, бо структура використаного поліолефіну дозволяє відділити волокна та поліолефінові шари за одну операцію. Слід зазначити, що новий полімерний бар’єрний шар дозволяє зберегти належну загальну жорсткість матеріалу, тому виробнича продуктивність не зменшується.

Виключення алюмінієвого шару також знижує витрати на переробку за рахунок того, що тепер треба відокремити на один шар менше. Таким чином, від використаної картонної упаковки залишається менше відходів, які потребують утилізації чи подальшої переробки, а це знижує витрати енергії та підвищує якість перероблюваних матеріалів.     

Упаковка Pure-Pak® eSense має меншу масу і кращі показники зменшеного карбонового сліду – викиди вуглекислого газу на 50% нижчі у порівнянні зі стандартною асептичною картонною упаковкою.

Нова упаковка від Elopak відрізняється від попередніх типів упаковки вдосконаленою конструкцією. Pure-Pak® eSense має лінії згину, завдяки яким споживач може вилучити весь продукт із упаковки, а потім без зайвих зусиль легко скласти її для більш компактної побутової утилізації.

www.elopak.com