События


АгроВесна/AgroSpring15 - 17 лютого 2022 року відбудуться міжнародні агропромислові виставки «Зернові технології 2022», Agro Animal Show 2022 та «Фрукти. Овочі. Логістика 2022», які об`єднують фахівців у галузях зернового господарства, тваринництва, птахівництва та плодоовочевої галузі.

● «Зернові технології» (https://www.grainexpo.com.ua/) – 12 міжнародна виставка інноваційних рішень в зерновому господарстві.

В рамках виставки буде представлено: обладнання для зберігання та переробки зернових та олійних культур, виробництва комбікормів, обладнання для мукомельної, круп’яної промисловості, елеваторів та хлібоприймальних пунктів, навантажувально-розвантажувальну техніку, насіннєвий матеріал, засоби захисту рослин, лабораторне та ваговимірювальне обладнання, техніку та технології для виробництва зернової продукції, біоенергетику.

● Agro Animal Show (https://animal-show.kiev.ua/) – 12 міжнародна виставка ефективного тваринництва та птахівництва.

В рамках виставки представлено: техніку та обладнання для тваринницької галузі, будівництво тваринницьких комплексів, птахофабрик, корми, ветеринарні препарати, засоби діагностики, генетичний матеріал, технології утилізації відходів, техніку та обладнання для утримання та годування тварин та птиці.

● «Фрукти.Овочі.Логістика» (https://freshexpo.kiev.ua/) - 12 міжнародна виставка промислового овочівництва, садівництва та виноградарства.

В рамках виставки представлено: різноманіття насіннєвого матеріалу з представленими новими колекціями сортів і гібридів овочевих культур, сільськогосподарську техніку, обладнання для крапельного зрошення, фертигації, транспортування, зберігання та пакування продукції, логістику, добрива, промислове садівництво, інформаційні технології та сервіс.

Також під час виставок буде реалізована насичена ділова програма заходів за участі відомих вітчизняних та іноземних експертів.

Запрошуємо фахівців зернового господарства, тваринництва, птахівництва та плодоовочевої галузі до найбільшої виставкової події на початку аграрного сезону 2022!

Місце проведення: Міжнародний Виставковий Центр, м.Київ, Броварський пр-т, 15.

Дирекція аграрних виставок:

+38 044 461 93 68
+38 044 490 64 69
agro@kmkya.kiev.ua