Новини


«АБК Дніпро» обирає надійність – видувне обладнання PET Technologies



«Якщо є магія на цій планеті, вона міститься у воді» (Лорен Ейселі). Саме так можна сказати про мінеральну лікувально-столову воду, яка виробляється на потужностях «АБК Дніпро».  Видобуток цієї корисної води був заснований ще в 60-ті роки 20 століття зі свердловини глибиною 120 метрів з 60-х років ХХ ст.

«Алкогольно-безалкогольний комбінат Дніпро» – підприємство з напіввіковою історією, яке з 2016 року розширює асортимент мінеральних вод та солодких газованих напоїв для забезпечення українців якісними напоями для щоденного споживання. На сьогодні «АБК Дніпро» випускає мінеральні води, соковмісні напої, лимонади та енергетики в усіх можливих об’ємах (від 0,5 л до 3 л), а також бутильовану корисну питну воду, яка добре підходить для приготування їжі, напоїв та дитячого харчування.

Довготривала співпраця

Успішне довгострокове співробітництво наших компаній триває протягом багатьох років, про що свідчить наявність на виробництві «АБК Дніпро» трьох поколінь видувних машин PET Technologies!

У 2020 році «АБК Дніпро» вирішив зробити крок у майбутнє, інвестуючи в новітнє обладнання – перший автомат видуву APF-6004 для ПЕТ-пляшок виробництва PET Technologies. Раніше підприємство вже мало довід роботи на обладнанні попередніх поколінь.

Автомат видуву APF-6004 – 4-гніздова машина, яка стабільно працює з продуктивністю 6000 пляшок за годину. Конструктивні особливості дозволяють швидко здійснювати перехід на інший вид видувної форми та тип преформи. Завдяки системі рекуперації стисненого повітря відбувається зменшення енергозатрат виробництва. Відтак автоматична видувна машина APF-6004 виробництва PET Technologies широко використовується в усьому світі для виробництва ПЕТ-пляшок для води та газованих напоїв.

Протягом наступних трьох років виробничі потужності «АБК Дніпро» поповнилися ще одним автоматом видуву APF-6004 та двома напівавтоматами UPF-10.

Інновації виробництва

В ході реновації виробництва для випуску продукції в оновленому форматі 3 літри, «АБК Дніпро» в 2023 році придбав інноваційний автомат видуву APF-Max 4L. PET Technologies прийняла безпосередню участь в розробці дизайну сімейного формату пляшки, якої вистачить для всієї родини – адаптувала дизайн пляшки об’ємом 1,5 л під об’єм 3 л за заданими параметрами замовника.

Видувна машина APF-Max 4L  має продуктивність 7000 пляшок/годину об’ємом 1,5 л та 8000 пляшок/годину об’ємом 0,5 л.

Має наступні переваги:

  • комплектація аll-electric забезпечує високу точність позиціонування при перенесенні преформи з печі у видувну форму та винесення готової пляшки, що забезпечує більш високу стабільність процесу видуву;
  • зниження енергоспоживання завдяки системі нагріву NIR;
  • преференційне нагрівання забезпечує можливість видуву асиметричних ПЕТ-пляшок;
  • конкурентна ціна.

Наші надійні партнери – запорука успіху!

Всі видувні машини виробництва PET Technologies досі успішно працюють, а співпраця між нами та «АБК Дніпро» продовжується і надалі. На даний час ще один автомат видуву знаходиться у виробництві.

Ми вдячні нашим клієнтам за довіру. Споживачі вживають у щоденному раціоні корисні напої виробництва «АБК Дніпро», а ми пишаємося, що для виготовлення ПЕТ-пляшок використовують видувне обладнання PET Technologies!