Завдяки ЗСУ, які відтіснили ворога з півночі країни та Київської області, вдалося знову відкрити понад 100 магазинів.
Торгові об’єкти
Деякі з торгових точок вимагали докласти більше зусиль після російських снарядів і мародерства окупантів. У травні відкрилися магазини в Бучі, Ірпені та інших містах Київської області та Чернігові. У червні ритейлер планує відкрити ще кілька у Києві та Харкові.
Торговий оператор зазначає, що попри війну, вдалося відкрити два нових «Сільпо»: в Ужгороді та Львові. Ще в середині лютого вони були повністю готові та чекали свого відкриття на початку березня, проте відкриття відбулося у квітні.
Хоча група зазнала втрат, у перший місяць було знищено склад замороженої продукції, довелося закрити майже 30% всіх торгових об’єктів, були зупинені або поставлені на паузу всі нові проєкти та стартапи, ритейлер з обережним оптимізмом дивиться у майбутнє.
Власний Рахунок
За даними «Власного Рахунку», за останній місяць ритейлер спостерігає як все більше гостей повертаються додому, в Україну – це десятки тисяч людей. Тому «Сільпо» теж повертається до звичних ритуалів: у квітні знову запрацював онлайн-магазин shop.silpo.ua, відкрито фудхоли «Сільпо», які працюють з 6 до 10. У травні стартували акції та персональні пропозиції. Ритейлер зберіг «Власні Рахунки» гостей і називав усі бали, накопичені з 24 лютого, «Балами Перемоги».
Асортимент
Асортимент відновлюється відповідно до побажань і нових потреб гостей. З цим неабияк допомагають партнери: як українські постачальники, яким вдається відновити свої виробництва і ланцюжки постачання, так і постачальники «Власного Імпорту», кожен з яких підтримує Україну і нашу боротьбу за свободу.
Логістика
Логістика, яка зазнала найбільше перевтілень і змін через повномасштабне вторгнення, також налагоджується попри поточні проблеми з пальним. Відновлено роботу розподільчих центрів. Торговий оператор продовжує перевозити вантажі Укрзалізницею, шукає і знаходить нові порти для міжнародних вантажів в очікуванні розблокування українських.
Зі звільнених територій в автопарк надійшли нові автівки SCANIA, які було замовлено ще минулого року. З урахуванням довших маршрутів доставки – це неабияк важливо для поповнення полиць магазинів.
Діджитал банк
За час війни 32 649 нових гостей долучилися до Банку Власний Рахунок, завдяки якому доступна можливість переказати кошти рідним за кордон або закинути на допомогу ЗСУ чи замовити потрібне онлайн.
Стартапи
Відкрилися два з трьох київських спортивних клубів Apollo NEXT. Онлайн-магазин MAUDAU відновив доставку товарів по всій Україні. У травні знову відкрилася броварня Beermaster Brewery у Києві, а крафтове пиво поступово доїжджає до полиць супермаркетів «Сільпо».
Відкрилися ресторани та кафе у Києві: Positano з автентичною італійською піцою, Escobar, Who&Why Drinkery, хлібна майстерня Boulangerie Artisan і Le Grill у Le Silpo.
Агропромисловий напрям
Вдалося засіяти понад 95% земель на підконтрольній Україні території. На 100% потужності працюють Ніжинський консервний завод, кондитерське виробництво «Богуславський завод продтоварів», рибне виробництво «Вогні Гестії» та Снятинська птахофабрика. Загалом відновлено близько 95% робочих місць на аграрних і промислових підприємствах.
Гуманітарна допомога
За 100 днів торгова група передала понад 1300 т продукції на потреби ЗСУ, лікарень, сиротинців та всіх, хто особливо гостро відчув біду. Також разом з Мінсоцполітики та БФ «КШЕ» ввезено в Україну понад 490 т гуманітарної допомоги, яку роздали у магазинах чотирьох мереж Fozzy Group. Долучилися до проєкту єДопомога Мінсоцполітики: благодійники можуть придбати передплату на товари для українців у скруті.
Ритейлер підтримує «Перевершників» (так себе називають співробітники): для вимушених переселенців надано прихисток у Чернівецькій області, для майже 1000 призваних у ЗСУ передано захисне спорядження.
З друзями з «Майстерні Чудес» зробили проєкт – матеріали з «Сільподії» передали на добру справу поліпшення захисту столичних пам’ятників.