Мир упаковки > WorldFood Ukaine

WorldFood Ukaine

Дата начала: 23.10.2018
Дата окончания: 25.10.2018

Организатор: Прем'єр Експо
Страна: Україна
Город: Київ
Телефон: +38 044 496 86 45 Факс: +38 044 496 86 46
Веб-сайт: http://www.worldfood.com.ua/
E-Mail: food@pe.com.ua
Место проведения: МВЦ, Броварський пр-т, 15
Описание мероприятия

 

WorldFood Ukraine — найбільша в Україні виставка продуктів харчування та напоїв. Виставка орієнтована виробників та постачальників продуктів харчування та напоїв, переробні підприємства, дистрибуторів, експортерів, імпортерів, представників продуктового рітейлу, ресторанного бізнесу України та інших країн.

WorldFood Ukraine - генерує грошові потоки харчової промисловості, рітейлу, ресторанного бізнесу. Комфортні умови сприяють для ведення переговорів, зустрічей, підписання контрактів.

Учасники ринку можуть взяти участь у заходах Ділової програми: дегустаціях, майстер-класах, презентаціях, food-батлах, бізнес-лекторіях; скористатися перевагами Байєрської програми, Рітейл центру, WorldFood Bus.

У експонентів є можливість заявити про себе на Алеї новинок, потрапити на сторінки WorldFood Magazine, у путівник та каталог виставки! Стартапери зможуть знайти партнерів, постачальників та отримати поради що до успішного старту та бізнес процесів.

Виставка WorldFood Ukraine 2016 об’єднала:

135 компаній-учасниць з України, Італії, Іспанії, Ірану, Нідерландів, Німеччини, Латвії, Малайзії, Південної Кореї, Румунії, Туреччини, Шрі-Ланки

85 дебютантів виставки

63 національних виробники

17 учасників Алеї Новинок

29 виробників PrivatLabel

24 семінари та конференції

6284 - відвідувача виставки з 33 країн світу